Doğaseverlerin Merakla Beklediği Etkinlik Ne Zaman

Doğu Karadeniz’de birçok doğaseverin merakla beklediği etkinliğin programı açıklandı.

Doğaseverlerin Merakla Beklediği Etkinlik Ne Zaman
Doğaseverlerin Merakla Beklediği Etkinlik Ne Zaman Mustafa ÖZYANIK

Doğu Karadeniz’de birçok doğaseverin merakla beklediği etkinliğin programı açıklandı. 2018 yılı faaliyet programı çerçevesinde yer alan programla ilgili detaylar belli oldu.

Merkezi Rize’nin Ardeşen ilçesinde bulunan Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) 2018 yılı faaliyet programı içerisinde yer alan “GÜNEYDEN KAÇKAR ZİRVE VE KUZEYE TRANS PROGRAMI” ile ilgili detayları DOKADAK Başkanı Dursun Ali Demiroğlu www.sondakikarize.com'a açıkladı.

Demiroğlu, açıklamasında GÜNEYDEN KAÇKAR ZİRVE VE KUZEYE TRANS PROGRAMI’nın 7-11 Ağustos tarihleri arasında yapılacağını duyurdu.

5 günlük sürecek olan program doğaseverlerin merakla beklediği etkinlik haline geldi. Günlük şehit yaşantısından uzakta bol oksijen, temiz hava ve doğa ile iç içe bir kamp programının içinde her yıl yer almaktan dolayı çok memnun olduğunu belirten DOKADAK Başkanı Dursun Ali Demiroğlu “Yıl içerisinde birçok etkinlik yapıyoruz. Günü birlik doğa yürüyüşlerimizde doğanın tadını çıkarıyoruz. Gönüllerimizce bir Pazar günü geçiriyoruz ve bu etkinliklerimize doğaseverlerimiz adeta akın ediyor. Ama benim ve birçok doğaseverin merakla beklediği ve iple çektiği bir etkinlik var. O da Kaçkar Zirve programı. Bölgenin en yüksek dağı olan Kaçkar Dağı’na 3937 metreye kadar çıkmanın güzel hislerini doyasıya yaşıyoruz. Kendimizi bir başka hissediyoruz. Zirveye çıktığımız anda kendimizden geçiyoruz desem yeridir. Her yıl büyük bir heyecanla hazırlandığımız GÜNEYDEN KAÇKAR ZİRVE VE KUZEYE TRANS PROGRAMI’mızı bu yıl 7-11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceğiz. Düşünün ki, şimdiden etkinlik için yer ayırtan, katılmak isteyen doğaseverlerimiz var.” Dedi.

Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) Başkanı Dursun Ali Demiroğlu açıklamasının sonunda, kahve köşelerinden ve günlük şehir yaşantısında kurtulmanın en kısa ve güzel yolunun doğa ile iç içe olmaktan geçtiğini belirterek, herkesi kulübün faaliyetlerine katılmaya davet etti.

doğu karadeniz doğa sporları kulübü dokadak güneyden kaçkar zirve kuzeye trans programı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X