Özel İdare Müdürü Şükrü Yapıcı Ardeşen Belediyesi'nde

Ardeşen’den, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcılığı Görevine atanan İlçe Özel İdare Müdürü Yunus Efendioğlu'nun yerine Valilik oluruyla Şükrü Yapıcı getirilmişti. Yapıcı, şimdi Ardeşen Belediyesi’nde göreve başladı.

Özel İdare Müdürü Şükrü Yapıcı Ardeşen Belediyesi'nde
Özel İdare Müdürü Şükrü Yapıcı Ardeşen Belediyesi'nde Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen’den, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcılığı Görevine atanan İlçe Özel İdare Müdürü Yunus Efendioğlu'nun yerine Valilik oluruyla Şükrü Yapıcı getirilmişti.

 

Şükrü Yapıcı, şimdi Ardeşen Belediyesi’nde göreve başladı.

 

İl özel idareleri aracılığı ile verilen hizmetler kaynaklarıyla birlikte il belediyesine geçeceği için il ve ilçe özel idarelerinde görev yapan personel farklı kurumlara naklediliyor.

 

Bu kapsamda Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürü olarak görev yapan Şükrü Yapıcı Ardeşen Belediyesi bünyesinde Mühendis olarak görevini sürdürecek.

 

Ardeşen İlçe Özel İdare Müdürü Şükrü Yapıcı konuyla ilgili sosyal medya hesabı aracılığıyla bir açıklama yaptı. Yapıcı, açıklamasında “Bugün itibariyle Ardeşen Kaymakamlığı İlçe Özel İdare Müdürlüğündeki görevimden ayrılmış bulunmaktayım. Bugüne kadar çalışmış olduğum Sayın Kaymakamlarımız İlyas Memiş ve Emrah Yılmaz beylere, İl Genel Meclis Üyelerimize, Köy Muhtarlarımıza, Ardeşen Kaymakamlığında ve Rize İl Özel İdaresinde birlikte görev yaptığım kıymetli çalışma arkadaşlarıma, Ardeşen Şantiyesi personellerine ve Ardeşen Kaymakamlığı personellerine çok teşekkür ederim. Yeni görev yerim Ardeşen Belediyesi. Hakkımızda hayırlısı olsun, ALLAH ilçemize hayırlı görevler yapmayı nasip etsin.”

ardeşen ilçe özel idare müdürü şükrü yapıcı ardeşen belediyesi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X