5 Yıldızlı Otel Yerine Kaçkar Zirvesinde Balayını Seçtiler

Nesligül Keskin ve Eser Tunçok çifti düğün sonrası balayı tatilini Karadeniz’in eşsiz doğasında geçirdiler.

5 Yıldızlı Otel Yerine Kaçkar Zirvesinde Balayını Seçtiler
5 Yıldızlı Otel Yerine Kaçkar Zirvesinde Balayını Seçtiler Mustafa ÖZYANIK

Nesligül Keskin ve Eser Tunçok çifti düğün sonrası balayı tatilini Karadeniz’in eşsiz doğasında geçirdiler.

5 yıldızlı otel yerine yeşil mavinin buluştuğu Karadeniz’in eşsiz doğasında balayı tatillerini geçiren mutlu çift Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) ile Kaçkar Zirve etkinliğine katıldı.

3937 rakımlı Kaçkar Zirvesinde tulum eşliğinde horon da oynana çiftin mutluluğu görülmeye değerdi.

Merkezi Rize’nin Ardeşen ilçesinde bulunan ve günü birlik doğa gezileri ile faaliyetlerini sürdüren, yıl içerisinde birkaç günlük kamp programları da yapan Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü (DOKADAK) 31 Temmuz – 3 Ağustos tarihleri arasında Güneyden kuzeye Trans Kaçkar Zirve etkinliğini gerçekleşirdi.

Zirvenin çok özel konukları vardı. Bu konukları özel kılan neden ise balayı tatillerini Kaçkar Dağları’nda yapıyor olmalarıydı.

26 Temmuz’da İstanbul’da evlenen Eser Tunçok ve Nesligül Keskin çifti Kaçkar Dağları’nda balayı tatilini yaptı. DOKADAK’ın Kaçkar zirve etkinliğine katılan çiftin mutluluğu 3937 rakımlı Kaçkar Dağları’nın zirvesinde tulum eşliğinde horon oynayarak tavan yaptı.

“DOKADAK SAYESİNDE UNUTULMAZ BİR TATİL GEÇİRDİK”

www.sondakikarize.com'a özel açıklamalarda bulunan Marmara Üniversitesi Yabancı Diller Yüksek Okulu Öğretim Görevlisi Nesligül Keskin DOKADAK’ın faaliyetlerini sosyal medyadan takip ettiklerini belirterek “Eşimle birlikte Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü’nün faaliyetlerini internetten takip ediyorduk ve balayı tatilimizi Kaçkar Dağları’nda yapmaya karar verdik. İlk kez kulübün faaliyetlerini katıldık. Biz doğa aşığı insanlarız. Onun için kulübün bu faaliyetini katılmak istedik. Yerel bir grup ile olmaktan dolayı çok mutluk olduk ve kendimizi çok şanslı hissettik. Bu anlamda DOKADAK Başkanı Dursun Ali Demiroğlu’na, yönetimine ve doğasever herkese teşekkür ediyoruz.” Dedi.

“BİZ DOĞA AŞIĞI İNSANLARIZ”

Doğaya olan bağlılıklarını anlatan Keskin “Zaten doğaya aşığız. Dağ çıkışlarımızı artırmak istedik. Nikah şekerlerimizi kendimiz hazırladık. İçine karaçam tohumları koyduk. Her gelen bir tohum yeşerse 70 – 80 ağaç olur düşüncesi ile hareket ettik.” İfadelerini kullandı.

“5 YILDIZLI OTEL YERİNE KENDİMİZİ GÜVENDE VE MUTLU HİSSETTİĞİMİZ KAÇKAR DAĞLARINA GİTTİK”

Nesligül Keskin DOKADAK’ın faaliyetlerini bundan sonra takip edeceklerini, başta gelecek yıl ki Kaçkar Zirve programı olmak üzere yıl içerisinde bazı etkinlikleri katılmayı arzu ettiklerini söyleyerek “5 yıldızlı otelde deniz kenarında tatil geçirebilirdik. Doğa katleden otel yerine kendimizi güvende ve mutlu hissettiğimiz yere gittik. 3937 rakımlı Kaçkar Dağı zirvesinde tulum eşliğinde horon oynamak… Nasıl tarif edilmeli bu an, nasıl anlatılmalı bilemiyorum. Bulutların üzerindesiniz ve Karadeniz’in mükemmel doğası içerisinde yükseklere zirveye çıkıyorsunuz. Zirvede de sesi ile kendisine bağlayan tulum eşliğinde oynamak… Çok güzel bir balayı tatili geçirdik. Çok mutluyuz. Bizi bu mutluluğu yaşatan Doğu Karadeniz Doğa Sporları Kulübü’ne teşekkür ediyoruz.” açıklamasında bulundu.

Özel Haber: Mustafa ÖZYANIK - www.sondakikarize.com

kaçkar dağlarında dağında balayı tatil nesligül keskin eser tunçok dokadak rize
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X