Tunca Bld. Bşk. ve FormuLaz Derneğinden Vali Çeber'e Ziyaret

Bu yıl Tunca’da Formulaz Yarışlarının 11’ncisi Düzenlenecek

Tunca Bld. Bşk. ve FormuLaz Derneğinden Vali Çeber'e Ziyaret
Tunca Bld. Bşk. ve FormuLaz Derneğinden Vali Çeber'e Ziyaret Mustafa ÖZYANIK

Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, beraberinde Formulaz Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret etti.

Ardeşen-Tunca Belediye Başkanı Aytemiz, beraberinde Formulaz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gül ve üyeleri ile birlikte, Rize Valisi Kemal Çeber’i makamında ziyaret ederek, bu yıl 11’inci kez düzenlenecek “Formulaz Tahta Araba Yarışları” hakkında bilgiler verdi.

Formulaz Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Gül, ziyaret esnasında yaptığı açıklamada “Formulaz” yarışları ile Rize’de ki tahta araba geleneğini canlı tutmayı hedeflediklerini ve 17 Ağustos Cumartesi günü, 1.6 kilometrelik parkurda, tamamen tahtadan ve el yapımı olan araçlarla yapılacak yarışlara Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun da katılacağını belirtti.

Rize Valisi Kemal Çeber’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Rize turizm konusunda büyük hedefleri olan bir şehir. Formulaz Tahta Araba Yarışları gibi etkinliklerin bölgemiz turizmine ve tanıtımına olumlu yansımaları olduğu bir gerçektir. Bu sebeple Başta Belediye Başkanımız Ahmet Naci Aytemiz olmak üzere, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gül ve organizasyonlarda emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

formulaz tunca beldesi rize valisi kemel çeber ziayret
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X