Rize'de Bld. Bşk. Vatandaşların Taleplerini Dinliyor

Ardeşen Belediyesi’nden Farkındalık Yaratacak Bir Uygulama Daha...

Rize'de Bld. Bşk. Vatandaşların Taleplerini Dinliyor
Rize'de Bld. Bşk. Vatandaşların Taleplerini Dinliyor Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen Belediyesi, bünyesinde hizmet verdiği tesislerde yerleştirdiği kutularla vatandaşların istek, şikayet ve önerilerini öğrenecek.

“BAŞKAN’A MEKTUP” uygulaması ile Ardeşen Belediyesi bünyesinde hizmet verdiği tesislere kutularla yerleştirdi.

Kutulara bütün düşüncelerini açıkça yazarak atan vatandaşların mektuplarını Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kahya tek tek okuyarak değerlendirmeye alıyor.

Kahya, uygulamaya ilişkin yaptığı açıklamada yazılan bütün mektupların şahsı tarafından titizlikle incelenip değerlendirildiğini söyleyerek “Buradaki amaç, 'Ardeşen için çok güzel bir fikrim var ama kimseye iletemiyorum' diyen, talep, şikâyet ve önerilerini, teknolojik ortamdan bizlere ulaştıramayan vatandaşlarımız için ‘’Başkana Mektup’’ uygulamasını hayata geçirdik. Yazılan bütün mektuplar şahsım tarafından titizlikle incelenip değerlendirilecektir. Çalışmalarımızın daha verimli olabilmesi için vatandaşlarımızdan Başkana Mektup kutusunu aktif olarak kullanmalarını, her türlü dileklerini, fikirlerini, öneri ve şikâyetlerini direkt olarak bana iletmelerini istiyorum. Başkana Mektup kutusunun anahtarı sadece bende var ve sık sık kutuyu açarak mektupları bizzat kendim değerlendireceğim. Vatandaşlarımız aynı zamanda Belediyemizin resmi internet sitesinden bize ulaşabilir, sosyal medya adreslerimizi takip ederek de mesajlarını gönderebilir” ifadelerini kullandı.

ardeşen belediyesi başkana mektup
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X