Hisarcıklıoğlu: İsmail Kardeşim Ardeşen'e Yakışır Çalışıyor

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ve Meclis Üyeleri ile biraraya geldi.

Hisarcıklıoğlu: İsmail Kardeşim Ardeşen'e Yakışır Çalışıyor
Hisarcıklıoğlu: İsmail Kardeşim Ardeşen'e Yakışır Çalışıyor Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Ardeşen TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu ve Meclis Üyeleri ile biraraya geldi.​

TOBB Bşk. Hisarcıklıoğlu, oda başkanı İsmail Kuyumcu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yönetimine ve meclisinde çalışmalarında başarılar diledi.

HİSARCIKLIOĞLU: “ARDEŞEN’DE BİRLİK VE BERABERLİK VAR”

Hisarcıklıoğlu, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, Ardeşen’de birlik olduğunu belirtti. TOBB Başkanı, “Allah bu birlik ve beraberliğinizi daim etsin. Siz biraraya geldikçe, beraber oldukça nefislerinizi geri plana atıp, hizmeti ön plana aldıkça ileri gidersiniz. Zaten bunu da Ardeşen’de görüyoruz” dedi.

HİSARCIKLIOĞLU: “İSMAİL KARDEŞİM ARDEŞEN’E ÜLKEMİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR”

Türkiye’nin en demokratik kurumu olduklarının altını çizen Hisarcıklıoğlu, “Seçimle geliyoruz ve seçimle gidiyoruz. Onun içinde bu makamlar alma makamı değil verme makamı. İsmail kardeşim de bir yıldır takip ediyorum, ekibiyle, yönetimiyle, meclisiyle Ardeşen’e ülkemize yakışır şekilde çalışıyor” şeklinde konuştu. 

“RİFAT HİSARCIKLIOĞLU’NU AĞIRLAMANIN ONURUNU YAŞIYORUZ”

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisacıklıoğlu’nu Ardeşen’de ağırlamanın onurunu yaşadıklarını ifade eden Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Kuyumcu “15 aydır birçok faaliyetlerde bulunduk. Bu süreçte Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu bizi yakından takip etti. Odamızı şeffaf bir yönetim anlayışı ile 7/24 yönetme çabasındayız. Hizmet anlayışımızdaki duygu hem yönetimimizde hem de meclisimizde mevcut. Bizler sevdamız olan Ardeşen’imizi başta ticaret ve sanayi olmak üzere her alanda daha yaşanılabilir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. Yönetimimiz ve meclisimizdeki her bir arkadaşımızın aynı sevda ve azim ile çalıştıklarını belirtmek istiyorum. biz hep birlikte Ardeşen’iz. Birlik ve beraberlik duygusunu hakim kıldığımız takdirde Ardeşen’imiz hayallerimizin daha da ilerisinde olacaktır.” Şeklinde konuştu.

www.sondakikarize.com

tobb bşk. rifat hisarcıklıoğlu rize ardeşen ticaret sanayi odası başkanı ismail kuyumcu
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X