Çayeli'ne Müjdeli Haberi Belediye Başkanı İ. Hakkı Çiftçi Verdi

Çayeli halkının müjdeyle beklediği haber Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi tarafından verildi.

Çayeli'ne Müjdeli Haberi Belediye Başkanı İ. Hakkı Çiftçi Verdi
Çayeli'ne Müjdeli Haberi Belediye Başkanı İ. Hakkı Çiftçi Verdi Mustafa ÖZYANIK

Çayeli halkının müjdeyle beklediği haber Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi tarafından verildi. Yüklenici firma tarafından şehir içi doğalgaz dağıtım hattı çalışmalarına başlandı.

Çayeli'nde daha önce başlanmış olan ve Karayolları tarafından durdurulan şehir içi dağıtım çalışmaları Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin girişimleri ve alınan meclis kararı sonucunda yeniden başladı.

Karayollarının yol tesliminin Çayeli Belediyesine yapılmasının ardından, yüklenici firma ilçenin Eskipazar Mahallesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü yanında dağıtım hattını döşemeye başladı.

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi yaptığı açıklamada “Bir süredir Karayolları tarafından durdurulmuş olan doğalgaz şehir içi dağıtım çalışmalarımıza Eskipazar Mahallesi Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü yanında başlamış durumdayız. Kara yollarıyla ilgili olan yol devir işlemlerinin gerçekleşmesi için yaptığımız girişimler olumlu sonuçlanmıştır. Çayeli’mizin bir an önce doğalgaza kavuşması için titizlikle çalıştığımızdan halkımızın hiçbir endişesi olmasın. İnşallah mümkün olduğunca en kısa sürede Çayeli Doğalgaza kavuşacaktır” dedi.

çayeli doğalgaz ismail hakkı çiftçi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X