Memişoğlu, Kitabını Ardeşen Kitap Üyelerine Tanıttı

Yazar Recep Memişoğlu, dünyayı değiştirme çabasına Rize’den katılan devrimcilerin hikâyesini anlattığı “Kivamini Tutturamaduk” adlı kitabını tanıttı.

Memişoğlu, Kitabını Ardeşen Kitap Üyelerine Tanıttı
Memişoğlu, Kitabını Ardeşen Kitap Üyelerine Tanıttı Mustafa ÖZYANIK

Yazar Recep Memişoğlu, dünyayı değiştirme çabasına Rize’den katılan devrimcilerin hikâyesini anlattığı “Kivamini Tutturamaduk” adlı kitabını tanıttı.

Rize Pazarlı Recep Memişoğlu, Ardeşen ilçesinde katıldığı etkinlikte kitabını tanıttı.

Ardeşen Kitap Kulübü’nün düzenlediği tanıtım programı Ardeşen Atatürkçü Düşünce Derneği’nde gerçekleştirildi.

Etkinliğe Ardeşen Kitap Kulübü kurucusu Birsen Güven, CHP Ardeşen Kadın Kolları Başkanı Suzan Taşkın Önal, Ardeşen Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Ferhat Artan ile birlikte kitapseverler katıldı.

Ardeşen dahil olmak üzere Rize genelinde kurulan Kitap Kulüplerinin kitap okuma etkinlikleri sayesinde Rize’nin en çok kitap satılan iller arasına girdiğini belirten “Kivamini Tutturamaduk” adlı kitabın yazarı Recep Memişoğlu, kitabı okuyan üyelerin ve kitap severlerin eleştirilerini dinledi. Kitabını anlatan Memişoğlu, daha sonra kitabı alanlara imzaladı.

Ardeşen Kitap Kulübü tarafından etkinlik sonrası yaptığı açıklamada “Zenginliklerimizi, kültürlerimizi en önemlisi de bilgi birikimlerimizi paylaşarak toplumumuzdaki sorunların çözümü noktasında gerekli en önemli olgu olan eğitime bir nebze de olsa katkı sunduğumuzu düşünüyoruz. Eğitimin en önemli parçasının okuma olduğunu düşünüyoruz. Okunan her kitap, gözlerin gördüğü her kelime zihinlere nakşedildiği her an değerlidir. Bizler bu değeri daha da geniş kitlelere yayarak yaşamak istiyoruz. Ne kadar insana ulaşıp, o insanları kitapla ne kadar buluşturup okumalarına vesile olursak amacımıza ulaştığımızı anlarız. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ederken, bu etkinliklerimize katılmak isteyen herkesi bekliyoruz.” Dedi.

ardeşen kitap kulübü recep memişoğlu kivamini tutturamaduk
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X