Geleneksel Bayramlaşma Rize Meydanında Yapıldı…

Rize Valiliği ile Rize Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma programı Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

Geleneksel Bayramlaşma Rize Meydanında Yapıldı…
Geleneksel Bayramlaşma Rize Meydanında Yapıldı… Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Rize Valiliği ile Rize Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma programı Rize 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanında gerçekleştirildi.

Rize Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma merasimi Rize Valiliği ve Rize Belediye Başkanlığı ev sahipliğinde 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirildi.

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen bayramlaşma programına, Rize Valisi Kemal Çeber, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Eski Gençlik ve Spor Bakanı Rize Milletvekili Dr. Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Muhammed Avcı, Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, Rize Baro Başkanı Ümit Peçe, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan Dedebağı, ÇAYKUR Genel Müdür Vekili Yusuf Ziya Alim, Rize Eski Milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Abdulkadir Kart, Ahmet Kabil, Çaykur Rizespor Kulubü Başkanı Hasan Kartal,  STK Başkanları ile diğer yetkililer ve vatandaşlar katıldı.

Vatandaşlarla bayramlaşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı, çocuklara harçlık verdi. Yazıcı, daha sonra vatandaşlara Vali Çeber, Milletvekili Osman Aşkın Bak, Belediye Başkanı Metin ile pilav ve kavurma ikram etti.

15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen bayramlaşma programının ardından Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve il Protokolu sırasıyla Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve Rize Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ve Çiftekavak girişinde bulunan Polis uygulama noktasını ziyaret ederek görev başında olan personelle bayramlaştı.

rize ramazan bayramı bayramlaşma programı merasimi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X