Fındıklı Halk Eğitim Merkezinden Görkemli Açılış

Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce yıl sonu sergisi düzenlendi.

Fındıklı Halk Eğitim Merkezinden Görkemli Açılış
Fındıklı Halk Eğitim Merkezinden Görkemli Açılış Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nce yıl sonu sergisi düzenlendi.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde düzenlenen serginin açılış törenine, Fındıklı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bülent Ergene, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Sandıkçı, daire müdürleri, okul müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Sandıkçı, 2018-2019 eğitim öğrenim döneminde mesleki teknik ve genel kurslar alanında 54 ayrı branşta 186 kurs açıldığını, bu kurslara 2 bin 587 kişi devam ettiğini söyledi.

Sandıkçı, sözlerine şöyle devam etti: "Kurslarımızın çalışmalarını toplam 85 öğretim görevlisi ile sürdürdük. Kurs süresince çok sayıda sosyal faaliyetlerin yanı sıra değerler eğitimi konusunda yoğun çalışma içinde bulunduk. Fındıklı Halk Eğitim Müdürlüğü olarak bu yılda bir birinden güzel teşhir stantları oluşturarak açılışımıza teşrif eden saygı değer misafirlerimize Fındıklı halkının nasıl güzel eserler ortaya koyabileceklerini gösterdik. Bu önemli günümüzde bizleri yalnız bırakmayan başta Fındıklı Kaymakamımız Vedat Yılmaz beye, Ardeşen Kaymakamımız Emrah Yılmaz beye, daire müdürlerimize ve uzaktan yakından teşrifleriyle bizleri mutlu eden tüm dostlarımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım."

Serginin açılışının ardından, protokol üyeleri tarafından sergi gezildi.

rize fındıklı halk eğitim merkezi müdürlüğü uıl sonu sergisi açılışı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X