Rizeli Siyasetçiden Kılıçdaroğlu Saldırısına Çarpıcı Yorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya Rizeli siyasetçiden çarpıcı yorum geldi.

Rizeli Siyasetçiden Kılıçdaroğlu Saldırısına Çarpıcı Yorum
Rizeli Siyasetçiden Kılıçdaroğlu Saldırısına Çarpıcı Yorum Mustafa ÖZYANIK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıya Rizeli siyasetçiden çarpıcı yorum geldi.

İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yerebakan, Kılıçdaroğlu’na yumruk atan kişinin o anki fotosunu sosyal medya hesabından paylaşarak “Bu adam bir kardeşini bir de yeğenini şehit vermiş. Bana göre provokatör değil. Gelme dendiği halde gidenler provokatördür.” Dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara’da cenaze törenine katıldı. Çukurca’da terör örgütlerinin hain saldırısı sonucu Şehit olan sözleşmeli piyade er Yener Kırıkcı'nın Ankara’nın Çubuk ilçesindeki cenaze namazının ardından yumruklu saldırıya uğrayan CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun yaşadığı olaya ilişkin Rize’den çarpıcı bir yorum geldi.

İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi, 31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerden AK Parti’den Rize Belediye Başkan Aday Adayı olan Ardeşenli Mehmet Yerebakan, yumruklu saldırıyı gerçekleştiren Osman Sarıgün’ün provokatör olmadığını söyledi.

Sosyal medya hesabından konuya ilişkin fotoğraflı paylaşımda bulunan Mehmet Yerebakan şu ifadeleri kullandı: “Bu adam bir kardeşini bir de yeğenini şehit vermiş. Bana göre provokatör değil. Gelme dendiği halde gidenler provokatördür.”

Haber: www.sondakikarize.com

Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X