CHP Rize İl Bşk. Saltuk Deniz Ekrem İmamoğlu İle Buluştu

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

CHP Rize İl Bşk. Saltuk Deniz Ekrem İmamoğlu İle Buluştu
CHP Rize İl Bşk. Saltuk Deniz Ekrem İmamoğlu İle Buluştu Mustafa ÖZYANIK

CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi.

31 Mart yerel seçim sonuçlarının en tartışılan ili olan ve sonuçların ardından itirazların yapıldığı İstanbul’da süreç işlerken, 17 Nisan Çarşamba günü, seçimin galibi CHP adayı Ekrem İmamoğlu mazbatasını alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı oldu.

İstanbul’a 25 yıl sonra CHP belediyeciliğini kazandıran Ekrem İmamoğlu özellikle itiraz sürecinde ve sayımlar sırasında sonuna kadar kalıp destek veren  CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz’i özel olarak kabul ederek kendisine teşekkür etti.

Ekrem İmamoğlu bu vesileyle Rize’ye ve Rizelilere selamlarını iletti.

Ziyarete ilişkin www.sondakikarize.com'a konuşan CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz “İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu ile göreve gelmesinin ardından bir araya gelme fırsatı bulduk. Kendilerine Rize’den selamlar getirerek başarı dileklerimizi ilettik. Kendisi de Rize’deki seçim sonuçlarını sordu ve bu konuda değerlendirmelerimiz oldu. Rize il örgütünün selamını ve başarı dileklerimi ilettim. Kendisi de Rize’ye selamını iletmemi söyledi.” Şeklinde konuştu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ziyaretin sonunda adaylığının açıklanmasından mazbatayı almasına kadar geçen süreçte kendisine gönül desteğini esirgemeyen Rizeli’lere teşekkür etti.

Haber: www.sondakikarize.com

ekrem imamoğlu saltuk deniz istanbul rize chp
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X