Fındıklı Bld. Bşk.'ndan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek

Tebrik Çiçekleri Satıldı, Geliri İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Verilecek!

Fındıklı Bld. Bşk.'ndan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek
Fındıklı Bld. Bşk.'ndan İhtiyaç Sahibi Öğrencilere Destek Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, göreve gelmeden önce de ifade ettiği gibi yeni görevinde başarı dilemek için yollanan çiçekleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs vermek amacıyla bağış karşılığı belediye binası önünde satışa sundu.

100'den fazla çiçek kısa sürede satılırken toplanan ücret halkla birlikte sayıldı ve 10,096 TL toplandığı tespit edildi.

Belediye başkanı seçilmesin ardından, kutlamak için makamına yüzün üzerinden çiçek geldiğini belirten Çervatoğlu, "Göreve geldiğimiz taktirde tebrik ve kutlama çiçeklerini satacağımızı beyan etmiştik. Elde edilen geliri de ihtiyaç sahibi öğrencilere burs olarak vereceğiz. Belediye önünde koyduğumuz yüzün üzerinde çiçek kısa sürede satılarak, 10.096 TL 50 kuruş gelir elde edildi. İhtiyaç sahibi öğrencileri tespit edip kendilerine ulaştıracağız.” Dedi.

Oluşturulacak komitenin ihtiyaç sahiplerini tespit edeceğini ve toplanan miktarın kendilerine ulaştırılacağını ifade eden Çervatoğlu, duyarlılık gösteren Fındıklı halkına teşekkür etti.

Fındıklı Haber

fındıklı belediye başkanı ercüment cervatoğlu kendisine gönderilen tebrik çiçeklerini satarak ihtiyaç sahibi öğrencilere katkı sağlıyor madd destek
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X