ATSO'dan Turizm Haftası Kutlama Mesajı

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Turizm haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlandı.

ATSO'dan Turizm Haftası Kutlama Mesajı
ATSO'dan Turizm Haftası Kutlama Mesajı Mustafa ÖZYANIK

Toplumumuzda turizm konusunda farkındalığı artırmak, iç ve dış turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacı ile her yıl 15 Nisan - 22 Nisan tarihleri arasında "Dünya Turizm Haftası" olarak kutlanmaktadır.

Turizm, ulusal ve uluslararası düzeyde kazandığı boyutla yatırımları ve iş hacmini geliştiren, gelir oluşturan, döviz sağlayan, istihdam alanları açan, sosyal ve kültürel hayatı etkileyen, toplumsal ve insancıl fonksiyonları olan bir nitelik kazanmıştır. Bu nitelik dünyada turizme yönelik ulusal ilgiyi artırmış ve turizmden beklentileri olan ülkeleri bu endüstrinin geliştirilmesine yöneltmiştir.

Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi yapıları, yöresel lezzetleri ve temiz havası ile avantajlı bir konuma sahip olan bölgemizin ve ilçemizin turizm yönünden geliştirilmesine dair çalışmalarda Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) olarak göreve hazır olduğumuzu, paydaşlarımız ve üyelerimiz ile işbirliğine önem verdiğimizi belirtiyoruz ve "15 Nisan-22 Nisan Dünya Turizm Haftası'nı" kutluyoruz.

ardeşen ticaret ve sanayi odası turizm haftası kutlama mesajı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X