Fırtına Vadisine Konak Tarzı Butik Otel - ELİKTİ BUTİK OTEL

Bölgemizin saygın iş adamalarından Ahmet Saral, yatırımlarını turizm alanına çevirerek, Fırtına Vadisi üzerinde konak tarzı butik otel inşa etti.

Fırtına Vadisine Konak Tarzı Butik Otel - ELİKTİ BUTİK OTEL
Fırtına Vadisine Konak Tarzı Butik Otel - ELİKTİ BUTİK OTEL Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Bölgemizin saygın iş adamalarından Ahmet Saral, yatırımlarını turizm alanına çevirerek, Fırtına Vadisi üzerinde konak tarzı butik otel inşa etti.

Saral, Merhum babasının adını vererek çizdiği “Doktor Mehmet Konağı” projesini üç yıl gibi bir sürede tamamlayarak hayata geçirdi.

 “ELİKTİ BUTİK OTEL” adıyla turizm alanında hizmet verecek butik otel, 2019 sezonuna yepyeni dizaynı ile Ardeşen-Çamlıhemşin yolu üzeri Hoşdere Köyü 8/1 adresinde konuklarını ağırlayacak.

İlk konuklarına kapısını 12 Nisan 2019 Cuma günü yani bugün açan Elikti Butik Oteli’nin açılışı gerçekleştirildi.

Ahmet Saral ve Cemil Bayrak tarafından bölgeye kazandırılan işletmenin açılışına siyasi parti il ve ilçe başkanları, belediye ve il genel meclis üyeleri, sivil toplum örgüt temsilcileri, oda başkanları, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış sonrası açıklamalarda bulunan işletme sahipleri Ahmet Saral ve Cemil Bayrak “Turizm cenneti Fırtına Vadimize böyle bir eseri kazandırdığımız için mutluyuz. Karadeniz’imizin özellikle de Fırtına Vadimizin eşsizliğini ve güzelliğini yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz. 4 mevsim boyunca hizmette olacak olan Elikti Butik Otel’in özelde ilçemize ve ilimize, genel de ülkemize ve turizm sektörüne hayırlı olmasını diliyorum. Yolu Fırtına Vadisi’ne düşecek olan tüm doğaseverleri bekliyoruz. Otelimizin Lazca isminden anlaşılacağı üzere Otelimize Uğramadan Geçmeyin… ELİKTİ (UĞRA)

Hoş, keyifli bir tatil için tasarlanmış mimari yapılı bu mekânda konaklamak için iletişim bilgileri şöyle…

www.elikti.com

(0464) 752 44 44

MOBİL – WhatsApp: 0516 166 53 00

www.sondakikarize.com

elikti butik otel rize ardeşen çamlıhemşin fırtına vadisi hoşdere köyü
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X