Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya Mazbatasını Aldı

31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılan AK Parti Ardeşen belediye Başkan Adayı Avni Kahya, belediye başkanı olarak mazbatasını aldı.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya Mazbatasını Aldı
Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya Mazbatasını Aldı Mustafa ÖZYANIK

31 Mart yerel seçimlerinden zaferle ayrılan AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, belediye başkanı olarak mazbatasını aldı.

Bölge Adliyesi’nde düzenlenen mazbata törenine AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya, Ardeşen İl Genel Meclis Üyeleri, Ardeşen Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Ayşenur Börklü’den aldı.

Kahya'nın yanı sıra seçilen il genel ve belediye meclis üyeleri de mazbatalarını aldı.

Mazbata töreninden sonra Adliye önünde basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ardeşen Belediye Başkanı Avni Kâhya “Öncelikle Ardeşen’e hayırlı olsun. Burada ciddi gayreti olan teşkilatıma teşekkür ediyorum. Baştan söylediğim bir şey vardı. Ben bütün Ardeşenli’lerin oylarını talibim. Şimdi de diyorum ki, önümüzdeki seçimlerde Ardeşenli’lerin oylarını bize alma adına garantiye alacağız.bunun mührünü vuracağız. Bütün Ardeşen’in belediye başkanı olacağım. Ayrım yok. Hep birlikte Ardeşen olacağız. Bu teşkilat mükemmel bir kadro. Bunu da Ardeşen’de ispat edeceğiz. Ardeşen’e hayırlı olsun.” Dedi.

www.sondakikarize.com

ardeşen belediye başkanı avni kahya mazbatasını ilçe seçim kurulu başkanından aldı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X