Tahsin Bekir Yazıcı'dan Teşekkür Mesajı

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı'dan Ardeşen'e ve Ardeşenli'ler Teşekkür Etti.

Tahsin Bekir Yazıcı'dan Teşekkür Mesajı
Tahsin Bekir Yazıcı'dan Teşekkür Mesajı Mustafa ÖZYANIK

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı'dan Ardeşen'e ve Ardeşenli'ler Teşekkür Etti.

Değerli Hemşehrilerim;

Alnımızın akıyla bir seçimi daha geride bıraktık. Cumhuriyet Halk Partisi Ardeşen belediye başkan adayı olarak, 120 günden bu yana sürdürdüğümüz seçim çalışmalarımız sürecinde, temsil ettiğimiz siyasi görüş için gayret sarf ettik.

Destek verenlere, oylarını bizim için kullananlara ve kullanmayanlara, dualarını eksik etmeyenlere, bizleri yalnız bırakmayan Ardeşenli hemşehrilerimiz başta olmak üzere, CHP Rize İl Başkanımız Sayın Saltuk DENİZ'e, İYİ Parti Rize İl Başkanı Ayşegül ÖZYANIK'a CHP Ardeşen İlçe başkanım Sayın Tahsin OCAKLI'ya, İYİ Parti İlçe başkanı İhsan KAL'a, gerek bu dönem seçilen gerekse, geçmiş dönemlerde Milletvekilliği yapmış ve bizleri destek amaçlı ziyarete gelmiş parti yöneticilerine, CHP ve İYİ parti ilçe teşkilatı mensuplarımıza, sandık müşahitlerimize, sivil toplum kuruluşları başkan ve temsilcilerine, iş adamlarımıza, spor kulüplerine ve sporcularına, yerel basın mensubu çalışanlarına, seçim ziyaretinde bizlere gönüllerini açıp tebessümlerini eksik etmeyen dostlarımıza, mahalle sakinlerimize, esnaflarımıza, sağlıkçılarımıza ve öğretmenlerimize, toplantı, davet ve sosyal sorumluluk etkinliklerimizde katılım gösteren tüm hemşehrilerimize, seçim çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayan ekip arkadaşlarımıza, CHP ve İYİ Parti üyelerine, bu yola baş koymuş tüm dava arkadaşlarımıza ve tüm gönül dostlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Seçim süresince ulaşamadığımız Ardeşenli hemşehrilerimizden özür dileyerek haklarını helal etmelerini istiyorum. Bizler bu yarışı kazanamasak da her zaman Ardeşen'in ve Ardeşenli’nin hizmetinde olacağız.

Saygılarımla

Tahsin Bekir YAZICI

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı

31 mart 2019 yerel seçimler rize ardeşen chp belediye başkan adayı tahsin bekir yazıcı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X