Nusret Bayraktar'dan Ardeşen'de MHP'ye Çağrı

AK Parti Rize eski milletvekili Nusret Bayraktar, 31 Mart’ta Ardeşen’de MHP’ye yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Nusret Bayraktar'dan Ardeşen'de MHP'ye Çağrı
Nusret Bayraktar'dan Ardeşen'de MHP'ye Çağrı Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Rize eski milletvekili Nusret Bayraktar, 31 Mart’ta Ardeşen’de MHP’ye yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bayraktar “MHP’li kardeşlerimiz lütfen alınmasınlar. Meclis üyeliklerinde çok fazla bir şey diyemeyiz; ama başkanlıkta kimin seçilmesinin doğru ve haklı olacağını iyi düşünmeleri gerekir.” Dedi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in onuruna verilen veda yemeğinde konuşan AK Parti Rize Milletvekili Nusret Bayraktar, Cumhur İttifakı’nda beraber yer aldıkları MHP ile ilgili Ardeşen özelinde çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bayraktar, açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Cumhur İttifakında olduğumuza göre, MHP’li kardeşlerimize bugün de söyledim. Geçen hafta televizyonda da söyledim. İstanbul’da da söyledim. Bir kere daha burada söylüyorum. Elbette her siyasi parti kendi kimliği ile gelecekte siyasi yolculukta başarılı olmayı arzu eder ve başkanlığı da talep eder; ama Rize, Recep Tayyip Erdoğan’ın ili. % 80’in üzerinde oy aldığı bir il. En önemli ilçelerinden biri Ardeşen  % 65 civarında AK Parti’nin oy aldığı bir ilçe. MHP’li kardeşlerimiz lütfen alınmasınlar. Meclis üyeliklerinde çok fazla bir şey diyemeyiz; ama başkanlıkta kimin seçilmesinin doğru ve haklı olacağını iyi düşünmeleri gerekir. Aynı şeyi Osmaniye Devlet Bahçeli’nin ili. Orada da AK Partililer MHP’lilere yönelik hassas olmaları lazım. Bu bölgede de MHP’ye gönül veren veya bizim içimizdekiler acaba “Nasılsa Cumhur İttifakı’ndayız, oy versek ne olur” dediğimiz an CHP’ye gider oy. CHP’de kimlerle ittifak halinde olduğunu siz biliyorsunuz.”

Haber: www.sondakikarize.com

nusret bayraktar ak parti mhp ardeşen rize 31 mart seçim
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet     2019-03-28 Siz heryerde hırsız olduğunuz gibi burdada emek hırsızlığı yapıyorsunuz. Madem poponuz tutuştu. Bu sefer Mhpyi destek verin geri çekilin. Hırsızlık yapmayın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X