Muhammet Çebi: Takdir ALLAH'tan Onay Aziz Hemşerilerimden

MHP Tunca Belde Belediye Başkan adayı Muhammet Çebi 1 Nisan sabahı bu işi başarmış şekilde göreve geleceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

Muhammet Çebi: Takdir ALLAH'tan Onay Aziz Hemşerilerimden
Muhammet Çebi: Takdir ALLAH'tan Onay Aziz Hemşerilerimden Mustafa ÖZYANIK

MHP Tunca Belde Belediye Başkan adayı Muhammet Çebi 1 Nisan sabahı bu işi başarmış şekilde göreve geleceklerine inancının tam olduğunu ifade etti.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Beldesi’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden belediye başkan adayı olan Muhammet Çebi, adaylık sürecinde gerek Tuncalı, gerek Ardeşenli gerekse de birçok kesimden büyük destek aldığını ifade etti.

El ele verip gönülden gönüle bağlı olup Tunca Beldesi için var olacaklarını, üretken ve şeffaf belediyecilik anlayışı ile Tunca Beldesi için çalışacaklarını söyleyen MHP Tunca Belde Belediye Başkan adayı Muhammet Çebi www.sondakikarize.com'a özel açıklamalarda bulundu.

“TUNCA BELDESİNİ HAK ETTİĞİ YERLERİN EN GÜZELİNE ULAŞTIRACAĞIZ”

Sevdası olan Tunca Beldesi için bir yola çıktığını ve bu yolun kendisi için kutlu olduğunu söyleyen Çebi “Konuşmamın başında öncelikle benim bu kutlu yolda ilerlemem için fırsat veren, belde belediye başkan adaylığımı layık gören başta liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’ye, il başkanımıza ve teşkilatına, ilçe başkanımız ve teşkilatına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Evet, ağır bir yükü omuzlarıma aldım. Ama bu yükü ALLAH’ın izni ve aziz milletimin onayı ile 1 Nisan sabahından itibaren omuzumdan hiç indirmeyeceğim. O yükün verdiği sorumluluk, o sorumluluğun getireceği hizmet ve o hizmetine doğuracağı güzel sonuçlarla Tunca Belde’mizi hak ettiği yerlerin en güzeline ulaştıracağız.” Dedi.

“AZİZ HEMŞERİLERİMDEN ALDIĞIM GÜÇ İLE GÜZEL İŞLERE İMZA ATACAĞIM”

Bu süreçte gencinden yaşlısına her görüşten insanların takdir ve desteklerini aldığını dile getiren MHP Tunca Belde Belediye Başkan adayı Muhammet Çebi “Doğduğum ve büyüdüğüm topraklarda hizmet etme aşkının ne kadar heyecan verici olduğunu biliyorum. Bu heyecanıma gerek duaları gerek destekleri gerekse de yapıcı eleştirileri ile ortak olan aziz hemşerilerime ne kadar teşekkür etsem azdır. Buradan aldığım güç sayesinde güzel işlere imza atacağıma yürekten inanıyorum.” Açıklamasında bulundu.

“BU TOPRAKLARIN GETİRDİĞİ KARDEŞLİK VE DOSTLUK DUYGUSUYLA HAREKET EDİYORUZ”

Tunca Beldesi’nde Cumhur İttifak’ın ruhuna uygun şekilde demokratik bir yarışın olduğunu hatırlatan Çebi “Bizler bu toprakların getirdiği kardeşlik ve dostluk çerçevesinde yarışıyoruz. Bu yarışın sonunda kazanan kim olursa olsun biri diğerine olan desteğini esirgemeyecektir. Sonuçta kazanan Tunca Beldesi olacaktır. Kaybeden olmayacaktır. Sandığa gidip demokratik haklarını kullanacak olan her bir Tunca Beldesi sakininin bunu unutmayacağından eminim. Bizler beldemiz için hayata geçireceğimiz projelerimizi halkımızı anlattık. Daha kalkınan, tanınan ve büyüyen bir Tunca Beldesi ortaya koymak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

“TUNCA İÇİN KİM TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYDUYSA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Tunca Beldesi’ne bundan önce hizmet eden herkese teşekkür eden Çebi “Bizler, bu belde için kim taş üstüne taş koyduysa teşekkür ediyoruz.  Yıkıcı olmayıp yapıcı eleştirilerle, olması gerekeni projelerimizle ortaya koyuyoruz. Şahıslar üzerinden hareket edip hedefimize ulaşmayı ALLAH bizlere nasip etmesin. Bizim hedefimiz ortak sevdamız olan Tunca Beldesi’dir. Amaç Tunca, Hedef Tunca, sonuç daha iyi, güzel ve istenen Tunca Beldesi olmalıdır.” Açıklamasında bulundu.

“TAKDİR ALLAH’TAN, ONAY AZİZ TUNCALI HEMŞERİLERİMDEN”

MHP Tunca Belde Belediye Başkan adayı Muhammet Çebi, açıklamasının sonunda 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim sonuçlarının özelde Tunca Beldesi’ne, genelde Ardeşen’e, Rize’ye ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ederek “Çok saygı değer Tunca Beldesi halkımdan desteğini arkamda hissediyorum. Takdir ALLAH’tan onay aziz Tuncalı hemşerilerimden.” Dedi.

MUHAMMET ÇEBİ KİMDİR?

1975 yılında Tunca Beldesi’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tunca Beldesi’nde, lise öğrenimini Ardeşen Lisesi’nde tamamladı. 25 yıl İstanbul’da çeşitli sektörlerde çalıştı. 3 yıl yurt dışında inşaat sektöründe çalıştıktan sonra, Ardeşen’de unlu mamüller sektöründe ticari hayatına devam etti. 2009-2014 yılları arasında Tunca Belediyesi’nde MHP’den belediye meclis üyeliği yaptı. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Haber: www.sondakikarize.com

mhp muhammet çebi rize ardeşen tunca beldesi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X