CHP-İyi Parti İttifakı Ardeşen’de Köylere Hizmeti Götürecek

Ardeşen'de CHP -İyi Parti ittifakı neticesinde CHP il genel meclis üyeliğinde aday çıkarmayarak İyi Parti'nin adaylarına destek verecek.

CHP-İyi Parti İttifakı Ardeşen’de Köylere Hizmeti Götürecek
CHP-İyi Parti İttifakı Ardeşen’de Köylere Hizmeti Götürecek Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen'de CHP -İyi Parti ittifakı neticesinde CHP il genel meclis üyeliğinde aday çıkarmayarak İyi Parti'nin adaylarına destek verecek.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlere bir hafta kala heyecan iyiden iyiye arttı.

Seçime son bir hafta kala seçim sonuçlarının en merak edildiği il Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize.

Rize’de Ardeşen seçim sonucunun en merak edilen ilçesi. Sonuçta Ardeşen’i AK Parti kurulduğu yıldan beri yönetiyor. Ancak bu seçimde hem CHP hem MHP hem de SP iddialı.

İlçede iddialı olan bir seçim de il genel meclis üyeliklerinde olacak.

CHP-İyi Parti ittifakında Ardeşen'de önemli isimler aday oldu. Belediye Başkan adaylığında CHP’ye destekleyerek önemli bir karar alan İyi Parti Ardeşen İlçe Teşkilatına aynı yönde jest CHP’den geldi. Hep Birlikte Başaracağız sloganıyla seçime giren iki partiden CHP, il genel meclis üyesi çıkarmayarak İyi Parti’nin adaylarına destek verme kararı aldı.

İyi Parti’nin il genel meclis üyesi adayları güçlü isimler olarak nitelendiriliyor. Bu isimlerin başında İyi Parti Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Halil Ataseven. Yıllardır Ardeşen’de ticaretle uğraşan ve marketler zincirinin sahibi olan Ataseven ilçeye bağlı Tunca Beldesi sakinlerinden. Ticaret hayatı boyunca hayırseverliği hep ön planda tutan Halil Ataseven hemşerilerine, doğduğu toprak olan Tunca Beldesi’ne ve sevdası Ardeşen’e hizmet etme arzusunda.

İyi Parti’nin ikinci ve üçüncü sıra adayları ise eğitimci Atilla Aşık ve Mevlüt Geniş. Emekli eğitimcilerin ilçelerine verecekleri hizmetleri siyaset arenasında sürdürmeyi arzulamalarında sebep ise memleketleri Ardeşen’e olan bağlılıkları olarak gözüküyor.

İYİ PARTİ ARDEŞEN İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARI HALİL ATASEVEN ATİLLA AŞIK MEVLÜT GENİŞ
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X