AK Parti Ardeşen Gençlik Kollarından Birlik Beraberlik Yemeği

6 yıldır AK Parti Ardeşen İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Hüseyin Kumbasar, düzenlenen programla görevini Hamit Emrah Gül'e devretti.

AK Parti Ardeşen Gençlik Kollarından Birlik Beraberlik Yemeği
AK Parti Ardeşen Gençlik Kollarından Birlik Beraberlik Yemeği Mustafa ÖZYANIK

6 yıldır AK Parti Ardeşen İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevini sürdüren Hüseyin Kumbasar, düzenlenen programla görevini Hamit Emrah Gül'e devretti.

Yeni Başkan Hamit Emrah Gül’ün organize ettiği yemekte eski Başkan Hüseyin Kumbasar, gençlik kolları yönetimi ve üyeleri bir araya geldi.

Sıcak ortamda bir araya gelen Ak Gençlik teşkilatı birlik mesajı verdi.

Eski Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar, Tüzük gereği görevinden çekildiğini ifade ederek, "Seçimlere az bir süre kaldı. Birlik içinde bu seçim sürecini de başarılı bir şekilde atlatacak, partimizin bayrağını Ardeşen'de dalgalandırmaya devam edeceğiz. Yeni süreçte Gençlik Kolları Başkanım Hamit Emrah Gül kardeşim ve ekibinin yapacağı her çalışmada tam destek sağlayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Her zaman davamıza ve teşkilatlarımıza bağlı kalacak, elimizden gelenin fazlasını yapacak, her kademenin bizler için önemli olduğunu ve bunun bilinci içinde hareket edeceğiz. Yeni gençlik kolları ekibine gönülden başarılar diliyorum." dedi.

Yeni Gençlik Kolları Başkanı Hamit Emrah Gül ise sorumluluklarının bilincinde olduğunu ifade ederek, "Seçim sürecinde göreve geldik ve ellimizden gelenin fazlasını yapacağız. Yönetim kurulu üyelerimiz ile  birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk üzerine kurulu bir anlayışımız var. Geçmişte de bu böyleydi, bundan sonra da böyle olacak. Çok iyi bir ekiple bu güne kadar geldik. Bunun meyvelerini de saha çalışmalarında aldık. Böylesine güçlü bir ekiple yola devam edeceğimizi bilmek de  bana güç veriyor." dedi.

Gül, yerel seçim çalışmalarının başarılı bir şekilde sürdüğünü ifade ederek, "1 Nisan sabahı yine zaferle uyanacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bu gecede bizlerle olan Başkanımız Hüseyin Kumbasar’a ve katılım sağlayan yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum." dedi.

ak parti ardeşen gençlik kolları hüseyin kumbasar hamit emrah gül
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X