Tahsin Bekir Yazıcı Taksici Esnafının Sorunlarını Dinledi

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, taksici esnafıyla bir araya geldi.

Tahsin Bekir Yazıcı Taksici Esnafının Sorunlarını Dinledi
Tahsin Bekir Yazıcı Taksici Esnafının Sorunlarını Dinledi Mustafa ÖZYANIK

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, taksici esnafıyla bir araya geldi.

Kahvaltılı gerçekleştirilen toplantıya Yazıcı’nın yanı sıra belediye meclis üyesi adayı Mehmet Zeki Demiroğlu, Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Barış Galip Oğuz ve taksici esnafı katıldı.

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, burada taksici esnafının sorunlarını dinledi.

Taksicilerin özellikle durak noktasındaki şikayetlerini ve bu yöndeki taleplerini dinleyip not alan Yazıcı, göreve gelmeleri halinde taksici esnafının sorunlarının çözümü noktasında azami gayret göstereceklerini kaydetti.

Yazıcı, burada yaptığı konuşmada “Taksicilerin sorunu bizim sorunumuzdur. Siz bizim elimiz, ayağımızsınız. Sizlere ailemizi emanet ediyoruz. Zor şartlar altında çalıştığınızı biliyoruz. Ekonomik koşulların zor olduğu şu dönemde evinize ekmek getirme çabasındasınız. Bu çabanızı saygıyla karşılarken, yaşadığınız sorunların farkında olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Özellikle yağmur ve soğuk havalarda çok sıkıntı çekiyorsunuz. Durak noktasında gerekli çalışmalarımızı yapmak için alt yapımız mevcut. İnşallah 1 Nisan sabahı görevi devraldığımızda sorunlarınızı çözmek için kollarımızı sıvayacağız.” Dedi.

CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, ilçedeki tüm taksi duraklarına yer gösterileceğini ve yöre mimarisine uygun modern durakların yapılacağının sözünü verdi.

www.sondakikarize.com

chp ardeşen tahsin bekir yazıcı taksici esnafının sorunlarını dinledi durak sözü verdi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X