Hakan Gültekin Neden Aday Değil? Hayati Yazıcı Konuştu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, katıldığı Ardeşen Belediyesi toplu açılış töreni programında çarpıcı ifadeler kullandı.

Hakan Gültekin Neden Aday Değil? Hayati Yazıcı Konuştu
Hakan Gültekin Neden Aday Değil? Hayati Yazıcı Konuştu Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, katıldığı Ardeşen Belediyesi toplu açılış töreni programında çarpıcı ifadeler kullandı.

Hayati Yazıcı, 2014 yılındaki seçimi kazanan ve görevi Mümtaz Sinan’dan devralarak Belediye Başkanı olan Hakan Gültekin’in 31 Mart’ta AK Parti tarafından aday gösterilmemesi karşısında oluşan kamuoyuna yönelik önemli açıklamalarda bulundu.

HAKAN GÜLTEKİN NEDEN ADAY GÖSTERİLMEDİ?

Hakan Gültekin’in belediye başkanlığı döneminde başarılı olduğuna dikkat çeken Yazıcı “Hakan kardeşime cidden teşekkür ediyorum. Başarılı bir belediye başkan arkadaşımız. Bugün burada 9 hizmet ünitesinin açılışını yapıyoruz. İçinizden durup da demeyin, başarılı ise niye aday değil. Onu geride bıraktık. Adaylık sürecini bıraktık. Onun muhasebesini yaptık. O başarılı olup olmamasıyla alakalı değil. Bu görevler sınırlı, 5 yıl. Değişir, bir başka arkadaş gelir. Beşeri kaynağımız zengin. Bu değişimi yaparız, yapıyoruz. Sakın buna takılmayın. Yine birlikteyiz; çünkü biz birlikte Türkiye’yiz. Bu gücümüz önemli. Bunu da hiçbir zaman aklımızdan çıkartmamalıyız.” Dedi.

HAYATİ YAZICI, HAKAN GÜLTEKİN’İN GELECEĞİ HAKKINDA KONUŞTU

Kamuoyunda Hakan Gültekin’in yeni ve üst düzey bir göreve getirileceği yönündeki iddiaları güçlendiren açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Bir kez daha Hakan kardeşimi tebrik ediyorum. Bundan sonra yine birlikte yapacağımız çalışmalar ve üstleneceği pozisyonlarda başarılar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

hayati yazıcı hakan gültekin
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Zafer     2019-03-21 Yediniz başkanı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X