Ardeşen'de Toplu Açılış Törenine 3 Eski Bakan Katıldı

Ardeşen Belediyesi’nin hizmete soktuğu 9 projenin toplu açılış töreni yapıldı.

Ardeşen'de Toplu Açılış Törenine 3 Eski Bakan Katıldı
Ardeşen'de Toplu Açılış Törenine 3 Eski Bakan Katıldı Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

Ardeşen Belediyesi’nin hizmete soktuğu 9 projenin toplu açılış töreni yapıldı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in ev sahipliğinde 15 Temmuz Şehitler Camii alanında yapılan törene Gümrük ve Ticaret eski bakanı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Tarım Eski Bakanı Faruk Çelik, AK Parti 24. 25. ve 26. Dönem Rize Milletvekili Hasan Karal, Çevre Eski Bakanı ve Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, belediye başkanları, belediye başkan adayları, sivil toplum örgüt temsilcileri, daire amirleri, oda başkanları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

31 Mart seçimleri sonrasında görevini devretmeye hazırlanan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin’in görevde olduğu sürede yapılan ve hizmete sokulan 9 projenin toplu açılış töreni gerçekleştirildi.

Törenin açılışında konuşan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “İnsanlar yaptıkları eserler ve hizmetler ile anılırlar. Biz bugün 15 Temmuz Şehitler Camii olmak üzere 9 projemizi açmak için bir aradayız. Şunu söylemek isterim ki, şu yaptığımız eserlerin hiçbirinin bir kuruş borcu yoktur. Hatta şu alanın cadde düzenlemesi ile ilgili Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’mızdan 500 Bin TL alacağımız var. Yakın zamanda hesabımıza gelecek. Gençlik ve Spor eski bakanı Osman Aşkın Bak’ın ciddi katkıları ile yaptığımız spor tesislerimizin 180 Bin TL de alacağı vardır. Biz bu tesisleri Ardeşen’imizin öz kaynaklarıyla yaptık.” Dedi.

Ardeşen’in kendisi için sevdası ve hizmet alanı olduğunu söyleyen Gültekin “Eğer biz milletin duasını almasak bereketimiz de olmazdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Gültekin’in konuşmasının ardından sırasıyla AK Parti 24. 25. Ve 26. Dönem Rize Milletvekili Hasan Karal, Çevre eski bakanı ve Çaykur eski genel müdürü İmdat Sütlüoğlu, Tarım eski bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından Ardeşen Belediyesi’nin hizmete soktuğu 9 projenin açılış kurdelesi kesildi.

Haber: www.sondakikarize.com

ardeşen belediyesi 9 sosyal tesisi proje toplu açılış töreni 15 temmuz şehitler cami camii şehirlerarası otobüs terminali
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X