Mehmet Bekaroğlu: Cumhur İttifakı Milleti İkiye Böldü

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, Rize'nin Ardeşen ilçesinde partisinin seçim çalışmalarına katıldı.

Mehmet Bekaroğlu: Cumhur İttifakı Milleti İkiye Böldü
Mehmet Bekaroğlu: Cumhur İttifakı Milleti İkiye Böldü Mustafa ÖZYANIK

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, Rize'nin Ardeşen ilçesinde partisinin seçim çalışmalarına katıldı.

Seçim irtibat bürosunda partililere ve vatandaşlara seslenen Bekaroğlu, sonrasında esnaf ziyaretleri yaptı.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde partiler seçim çalışmalarına hız verdi.

Rize'de seçim sonucunun en merak edildiği ilçe olan Ardeşen'de CHP iddialı hazırlanıyor.

Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı'ya destek vermek için ilçeye gelen İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, seçim irtibat bürosunda partililere ve vatandaşlara seslendi.

"ÜLKE GENELİNDE 1989 HAVASI VAR"

Ülke genelinde birçok ile ziyaretler gerçekleştirdiğini ve buralarda CHP'ye ve adaylarına ciddi teveccühün olduğunu ifade eden Bekaroğlu "Türkiye'nin her tarafında neredeyse 1989 havası var. CHP ve Millet İttifakı hemen hemen her yerde iddialı. Türkiye'nin hiçbir yerinde, hayır seçimi alamayız gerek yok demiyoruz." dedi.

"ANKARA, ADANA, MERSİN, ANTALYA, BURSA’YI ALACAĞIZ"

Ankara'da seçim atmosferinde yaşanan olaylara değinen Bekaroğlu "Ankara'da olup bitenler izliyorsunuzdur. Adamlar patlıyor. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Her gün şapkadan yeni bir tavşan çıkarıyorlar. Ama her çıkardıkları tavşan CHP'nin ve Millet İttifakının işine yarıyor. Mersin, Adana, Antalya, Bursa, Kırşehir buralarda hiçbir problem gözükmüyor. Buradaki belediyeler bizde değil, ama alıyoruz." ifadelerini kullandı.

"İSTANBUL'DA İMAMOĞLU RİZGARI VAR"

İstanbul'daki bütün ilçeleri gezdiğini söyleyen Rizeli Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu "İstanbul'un bütün ilçelerini gezdim. İstanbul'da İmamoğlu rüzgarı var. Bu rüzgar İstanbul'u değil, Türkiye'yi etkiledi. İstanbul'u aldık demiyorum. Açık konuşan bir insanım. AK Parti'den 7 puan geride başladık. Şuanda baş başayız. Bütün anketlerde 0,5 biz veya onlar önde. Ama hala % 9 oranında rengini ve fikrini belli etmeyen kararsız diye geçen seçmen var. 7 puan arkadan gelip bu farkı kapatan CHP, bu şekilde gidecekse, % 9 oranındaki kararsız seçmenin büyük çoğunluğu bize gelecek. İnşallah İstanbul'u alacağız." şeklinde konuştu.

"CUMHUR İTTİFAKI MİLLETİ İKİYE BÖLDÜ"

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu "Cumhur İttifakı AK Parti ve MHP bağırıyorlar, çağırıyorlar, millete hakaret diyorlar, ikiye böldüler milleti. Bir kısmına terörist demeye başladılar. Lafları saptırıyorlar.CHP olarak her yerde nasıl belediyecilik yapacağını, bütün il ve ilçelerde nasıl yaşanabilir şehirler olacağını anlatıyoruz. Biz bu milletin bölünmesinden endişe ediyoruz. Birbirlerine kışkırtılmasından endişe duyuyoruz. Ne derlerse desinler, biz milleti kutuplaştıracak dil kullanmıyoruz." açıklamasında bulundu.

"ARDEŞEN'E 31 MART SONRASI BAHAR GELECEK"

31 Mart'ta inşallah ipi göğüsleyeceklerini ifade eden Bekaroğlu "Fındıklı'yı, Ardeşen'i, Çamlıhemşin'i, Pazar'ı, Hemşin'i birçok yerleri kazanacağız. Türkiye'de birçok yeri kazanacağız ve iyi belediyecilik yaparak ülkeye derin nefes aldırtacağız." dedi.

CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Bekaroğlu, beraberinde CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı, CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, belediye ve il genel meclis üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Haber: www.sondakikarize.com

mehmet bekaroğlu rize ardeşen chp tahsin bekir yazıcı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X