Hakan Gültekin'den CHP Seçim İrtibat Bürosuna Ziyaret

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Cuma namazı çıkışı sonrası CHP Ardeşen seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Hakan Gültekin'den CHP Seçim İrtibat Bürosuna Ziyaret
Hakan Gültekin'den CHP Seçim İrtibat Bürosuna Ziyaret Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Cuma namazı çıkışı sonrası CHP Ardeşen seçim irtibat bürosunu ziyaret etti.

Gültekin’i ziyaretinde CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, belediye meclis üyesi adayı Mehmet Zeki Demiroğlu ve Osman Yeniay ile partililer karşıladı.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler sonrasında belediye başkanlığı koltuğunu devretmeye hazırlanan Hakan Gültekin’den seçim atmosferine yakışan bir ziyaret geldi.

Şuana kadar herhangi bir olumsuzluğun yaşanmadığı Ardeşen’de seçim yarışı centilmence geçiyor. Bunu sağlayan en önemli etkenlerden biri de rakip adayların ya da partilerin birbirine yaptıkları ziyaretler.

Bu kapsamda yeni dönemde partisi tarafından aday gösterilmeyen Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Cuma namazı çıkışı CHP Seçim İrtibat Bürosunu ziyaret etti. Gültekin’i ziyaretinde CHP Ardeşen Belediye Başkan Adayı Tahsin Bekir Yazıcı, belediye meclis üyesi adayı Mehmet Zeki Demiroğlu ve Osman Yeniay ile partililer karşıladı.

Ziyaretle ilgili Tahsin Bekir Yazıcı sosyal medya hesabından şu paylaşımı yaptı: “Cuma namazının ardından seçim ofisimizi ziyaret eden ve bizlere başarı dileklerinde bulunan Belediye Başkanımız Sayın Hakan Gültekin'e teşekkür ederiz. Sosyal ve ekonomik sorunlarımızın çözümünde, ilçemizin kalkınmasında her türlü işbirliğine hazırız. Ardeşen'in yaşanabilir, adil ve huzurlu bir kent haline gelmesi için azami gayret sarf edeceğiz.”

HAKAN GÜLTEKİN KOLTUĞU KİME DEVREDECEK?

2014’de kazandığı seçim zaferiyle belediye başkanlığını Mümtaz Sinan’dan devralan Hakan Gültekin 1 Nisan sabahı koltuğunu devredecek. Partisi tarafından aday gösterilmeyen Gültekin, koltuğu AK Parti adayı Avni Kâhya, CHP adayı Tahsin Bekir Yazıcı, MHP adayı Remzi Kutanoğlu veya SP adayı Sait Eksilmez’den birine devredecek. Bakalım Ardeşen Belediye Başkanı seçim sonucuna göre bu isimlerden hangisi olacak?

HABER: www.sondakikarize.com

rize ardeşen hakan gültekin tahsin bekir yazıcı chp ak parti akp
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
ardesenli ak partili     2019-03-16 ait olduğu yerde. ardeşen teşkilatının anasını ağlattı. kendinden olana iyi kötü diye bakmadı yol verdi, kendinden olmayana yol verdi. ardeşende ak partiyi bitirdi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X