İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ardeşen'de

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ardeşen'de vatandaşlara hitap etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ardeşen'de
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ardeşen'de Mustafa ÖZYANIK

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ardeşen'de vatandaşlara hitap etti.

Rize'de bazı ziyaretlere katılmak ve ilçelerde miting yapmak için Rize'ye gelen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ardeşen ilçesine geldi. Ardeşen Belediyesi önünde toplanan kalabalığa hitap eden Soylu, terörle mücadeleden 31 Mart seçimlerine kadar birçok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

Terörle ve uyuşturucu ile mücadelede ülke olarak topyekun mücadele ettiklerini söyleyen Bakan Soylu, şuana kadar 3 Bin 333 teröristi etkisiz hale getirdiklerini ve dağlarda 700 teröristin kaldığını belirtti.

Rize'nin evladı dünya lideri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Ardeşen'in ve Rize'nin sahip çıkması gerektiğini dile getiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 31 Mart seçimlerini ders ve fire verme seçimi olmadığını, güçleri birleştirme seçimi olduğunu açıkladı.

SÜLEYMAN SOYLU ARDEŞEN’DE MHP'YE BAŞARILAR DİLEDİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi'nin Ardeşen'de aday çıkardığını ve seçim yarışına girdiğini belirterek, "Cumhur İttifak ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi’ne başarılar diliyoruz. Ardeşen’de centilmence mücadele edeceğiz.” Dedi.

HABER: www.sondakikarize.com

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU RİZE ARDEŞENDE
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X