İhsan Alkan: Milletvekilimiz Ardeşen Özelinden Bahsetmedi

Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanı İhsan Alkan, AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın geçtiğimiz hafta Ardeşen’de yaptığı açıklamaları yorumladı.

İhsan Alkan: Milletvekilimiz Ardeşen Özelinden Bahsetmedi
İhsan Alkan: Milletvekilimiz Ardeşen Özelinden Bahsetmedi Mustafa ÖZYANIK

Milliyetçi Hareket Partisi Rize İl Başkanı İhsan Alkan, AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın geçtiğimiz hafta Ardeşen’de yaptığı açıklamaları yorumladı.

Çay TV’de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtlayan MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan’a, AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın geçtiğimiz hafta Ardeşen’de AK Parti Aday Tanıtım Toplantısında yaptığı açıklamalar soruldu.

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın açıklamalarının Ardeşen özelinde değerlendirilmemesi gerektiğini savunan MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan “Vekil bey böyle bir açıklama yaptı. Milletvekilimiz ülke genelini konuşurken, Millet İttifakı denilen, bana göre de Zillet İttifakı… Zillet İttifakından bahsetti. Ardeşen özelinden bahsetmedi. Milletvekilimiz konuşurken üst yapıyı kasetti.” Dedi.

MUHAMMED AVCI NE DEMİŞTİ?

"Ardeşen de karşımızda kimler var? Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti birleşmiş burada bizim karşımızda bir mücadele ortaya koyuyorlar. Peki, vitrine baktığımız zaman sadece bu ittifaktan ibare bir tablomu var karşımızda? Evet, CHP ve İyi Parti var gibi ama mağaza içerisine girince karşınıza her Türlü Gayri Yasal örgüt ve organizasyon çıkıyor. Mağaza içine giriyorsunuz FETÖ orada. Başka tarafa döneyim diyorsunuz PKK orada. HDP'yi ise siyasi strateji gereği yanlarında tutmak istemiyorlar ama HDP'nin eş genel başkanı çıkıp bütün stratejiyi ifşa ederek her şeyi ortaya koyuyor. Diyor ki "Biz Güneydoğuda Ak Partiyi Mağlup edeceğiz. Ülkenin diğer bölgelerin de ise Ak Partinin Kaybetmesi için siyasi partilere destek vereceğiz diyor. Ardeşen'deki tam da budur. Şimdi Ardeşen'de kimlerin kimlerle kol kola girdiğini bilmemiz lazım ve teşkilat olarak halkımıza anlatmamız lazım. Mesele sadece CHP ve İyi Parti meselesi değil, mesele başka, hesap başka."

Haber: www.sondakikarize.com

ak parti rize muhammed avcı ardeşen mhp ihsan alkan
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan     2019-03-12 Kumarhaneyi çok iyi bildiklerinden Normal birşey oldu. Şimdi kaybedeceklerini anladılar Chp iyi parti pkk oldu terörist oldu öylemi. Allah size en büyük yenilgiyi verecek. Rizeli il başkanındanda bu beklenirdi zaten Elbette kendi adamını tutacak ardeşenliyi değil. Yakışmadı bütün pozitif noktaları negatife çevirdin başkan
Orhan     2019-03-12 MHP başkanından bu açıklamayı duymak çok üzücü. Beni bilen bilir kimse Ardeşenliye hdp ile kolkola diye itamda bulunamaz. Bunu bir hakaret olarak algılarım. Hopada hdp binası kuruldu diye ardeşenden kamyonlarla o binayı yıkmaya giden ardeşenlilere bu hakarettir. Ardeşende hdpliyim diyen adamı bacağından asarlar. Kim kiminle kolkola gayet iyi görüyoruz. İnsanları birbirine düşürerek siyaset olmaz. Önceden chp gelirse kerane birane kumarhane açılacak derlerdi, Şimdi kendileri keraneyi biraneyi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X