Nusret Bayraktar, Köylere Çıkan Oydan Rahatsızlığını Dile Getirdi

AK Parti Rize eski Milletvekili Nusret Bayraktar, yerel seçimler öncesinde Ardeşen’de önemli açıklamalarda bulundu.

Nusret Bayraktar, Köylere Çıkan Oydan Rahatsızlığını Dile Getirdi
Nusret Bayraktar, Köylere Çıkan Oydan Rahatsızlığını Dile Getirdi Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Rize eski Milletvekili Nusret Bayraktar, yerel seçimler öncesinde Ardeşen’de önemli açıklamalarda bulundu.

Partisinin aday tanıtım toplantısında Ardeşen’de konuşan Bayraktar, yaptıkları büyük bir hatadan bahsederek “Köylere çıkan oyun iki katını bulmak zorundayız.” Dedi.

AK Parti döneminde 4-5 dönemdir güzel hizmetler yapıldığını ve bu güzel hizmetlerin halkın beklentileri noktasında çıtanın yükselmesine vesile olduğunu belirten Bayraktar Ardeşen eski belediye başkanı İmdat Sütlüoğlu dönemine işaret ederek “Nataşa terörünün en hat safhada olduğu Ardeşen gibi bir yerde gencecik başkan yardımcıları Mümtaz Sinan ve Mehmet Yerebakan, tecrübeli ve idealist bir belediye başkanı İmdat Sütlüoğlu, arkasında Ardeşen halkı ve İstanbul’dan 34. ilçem Ardeşen’dir diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk Karadeniz seyahatinde Ardeşen’de balkonda yaptığı konuşmayı unutmamalıyız.” İfadelerini kullandı.

 “SAYIN DEVLET BAHÇELİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Yerel seçimlerin beka meselesi olup olmadığı yönündeki tartışmalarla ilgili düşüncesini aktaran AK Parti Rize eski milletvekili Nusret Bayraktar “Bir taraftan Recep Tayyip Erdoğan duası, sevdası ve gözyaşları var. Bir taraftan da nefreti var. Yerel seçimlerde neden bunlardan konuşup bekadan bahsediyorsunuz diyorlar. Sayın Devlet Bahçeli’yi teşekkür ediyoruz. En çok yapıcı eleştiriler yapan lider olmasına rağmen 15 Temmuz’u gördükten sonra bu sıradan bir olay değil, Sultan Abdülhamit’e yapılandan çok fazla yapılan aleyhte bir kampanya ile Recep Tayyip Erdoğan kıskançlığından ve onun yaptıklarını hazmedememelerinden dolayı ülkenin geleceğini gitmekte olduğunu görüp beka meselesidir dedi.” açıklamasında bulundu.

“AK PARTİ’YE VERİLMEYEN HER OY RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A HANÇERDİR”

AK Parti’ye verilmeyecek her oy Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hançer olduğunu ifade eden Bayraktar “1994 yılında ilk sevdası Ardeşen’de, Ardeşen halkının kendi içinde yarışmaları dolayısıyla ben Recep Tayyip Erdoğan'a canım’ veririm; ama şundan bundan küstüm, ders vermek niyetiyle oy vermem deniyor. Siz Recep Tayyip Erdoğan’ı çok seviyorsanız, her verilmeyen bir oy Recep Tayyip Erdoğan’a hançerdir. Hançeri saplamak istiyorsanız buyurun devam edin.” şeklinde konuştu.

"ARDEŞEN'DE KÖYLERE ÇIKAN OYLARIN İKİ KATINI BULMAK ZORUNDAYIZ"

AK Parti Rize eski milletvekili Nusret Bayraktar konuşmasını şöyle sonlandırdı: “Bir hata yaptık, o hata biraz büyük. Onun telafisini de bu hatayı işleyenler düzelteceğiz. Nedir o? Recep Tayyip Erdoğan, muhtarlık en güzel alt kademedeki belediyeciliktir diyerek değer verdi. Hem silah ruhsatı hem maaş hem de sosyal güvence olunca AK Partili arkadaşlarımız muhtarlık için seçmenlerini köylere çıkardı. Bir tek zaafımız orası. Köylere çıkan oyun iki katını bulmak zorundayız.”

ARDEŞEN'DE KÖYLERE NE KADAR OY ÇIKTI?

Yüksek Seçim Kurulu verilerine göre, 31 Mart yerel seçimler öncesindeki süreçte muhtarlık seçimi adı altında Ardeşen şehir merkezinden köylere 4 Binin üzerinde oy çıktı.

AVNİ KAHYA KÖYLERE ÇIKAN OYLARLA İLGİLİ ORAN VERMİŞTİ

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, ilçede görev yapan basın mensuplarıyla biraraya geldiği toplantıda bu yönde kendisine yöneltilen soruya verdiği cevapta, köylere çıkan oyların % 70'inin AK Parti seçmeni olduğunu ifade etmişti.

Haber: www.sondakikarize.com

ak parti rize ardeşen nusret bayraktar köylere çıkan oyların iki katını bulmalıyız bulmak zorundayız
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Andıç     2019-03-11 Korkunun ecele faydası yok kaybetme korkusu sardı sizi Kılıf aramaya devam edin millet cezanızı verecek
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X