AK Partili Avcı'ya İlk Tepki Ardeşen İyi Parti'den Geldi

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın Ardeşen’de yaptığı açıklamaya ilk tepki İyi Parti’den geldi.

AK Partili Avcı'ya İlk Tepki Ardeşen İyi Parti'den Geldi
AK Partili Avcı'ya İlk Tepki Ardeşen İyi Parti'den Geldi Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı’nın Ardeşen’de yaptığı açıklamaya ilk tepki İyi Parti’den geldi.

İyi Parti Ardeşen İlçe Sekreteri Serdar Galipoğlu yaptığı açıklamada Avcı’nın söylemlerine sert tepki gösterdi.

İyi Parti Ardeşen İlçe Sekreteri Serdar Galipoğlu yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Aksine bu vitrine iyi bakın..

Bu vitrinin hikâyesine evvel Allah sonrasında Ardeşen şahit, Pazar Şahit, Fındıklı şahit, siz şahitsiniz. Bugün AKP li vekilin aday tanıtım toplantısında iddia ettiğinin aksine bu vitrinin arkasında hiçbir dönem fetöcüler olmadı, pkklılar olmadı. Lakin o vekilin parçası olduğu siyasi hareketin geçmişi de, kariyeri de, varlık nedenleri de bunlar değil mi. Bir anlatsınlar hele başarı hikâyelerini, içinde fetöcülerle yürümedikleri bir sahne var mı?

Bu vitrin  bu ülkenin mayasıdır, AKP li siyasetçilerin onca beceriksizlik ile mahvettiğini onaracak yegane umuttur....

Serdar GALIPOGLU

Ardeşen IYI Parti ilce

Sekreteri

MUHAMMED AVCI NE DEMİŞTİ?

"Ardeşen de karşımızda kimler var? Cumhuriyet Halk Partisi ile İyi Parti birleşmiş burada bizim karşımızda bir mücadele ortaya koyuyorlar. Peki, vitrine baktığımız zaman sadece bu ittifaktan ibare bir tablomu var karşımızda? Evet, CHP ve İyi Parti var gibi ama mağaza içerisine girince karşınıza her Türlü Gayri Yasal örgüt ve organizasyon çıkıyor. Mağaza içine giriyorsunuz FETÖ orada. Başka tarafa döneyim diyorsunuz PKK orada. HDP'yi ise siyasi strateji gereği yanlarında tutmak istemiyorlar ama HDP'nin eş genel başkanı çıkıp bütün stratejiyi ifşa ederek her şeyi ortaya koyuyor. Diyor ki "Biz Güneydoğuda Ak Partiyi Mağlup edeceğiz. Ülkenin diğer bölgelerin de ise Ak Partinin Kaybetmesi için siyasi partilere destek vereceğiz diyor. Ardeşen'deki tam da budur. Şimdi Ardeşen'de kimlerin kimlerle kol kola girdiğini bilmemiz lazım ve teşkilat olarak halkımıza anlatmamız lazım. Mesele sadece CHP ve İyi Parti meselesi değil, mesele başka, hesap başka."

İlgili Haberimiz: AVCI, ARDEŞEN'DE CHP-İYİ PARTİ İTTİFAKINI DEĞERLENDİRDİ

muhammed avcı chp iyi parti hdp rize ardeşen fetö pkk
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X