AK Parti Ardeşen ve Tunca Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı

AK Parti Ardeşen ilçe başkanlığınca aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda Tunca Belde Belediyesi adayları da tanıtıldı.

AK Parti Ardeşen ve Tunca Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı
AK Parti Ardeşen ve Tunca Aday Tanıtım Toplantısı Yapıldı Mustafa ÖZYANIK
Haberin galerisi için tıklayın!

AK Parti Ardeşen ilçe başkanlığınca aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantıda Tunca Belde Belediyesi adayları da tanıtıldı.

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı, Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi, İller Bankası Yönetim Kurulu Başkanvekili Mehmet Yerebakan, Tarım Bakanlığı Genel Müdür Yardımcısı Mümtaz Sinan, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Tunca Belediye Başkanı Ahmet Naci Aytemiz, Rize İl Genel Meclis Başkanvekili Zekeriya Bozkan, AK Parti Ardeşen Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kumbasar, Çevre Eski Bakanı, Çaykur Eski Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Eski Milletvekilleri Nusret Bayraktar ile Hikmet Ayar, AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kahya, AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Aday Adayı Mecit Moral, Ardeşen ve Tunca Belediye Meclisi ve Ardeşen İl Genel Meclisi adayları, parti yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Aday Tanıtım toplantısında katılımcılar tek tek konuşma yaparak mesaj verdi.

Ardından isimleri anons edilen adaylar sahneye çıkarak basına ve kamuoyuna tanıtıldı.

Aday tanıtım programı daha sonra çekilen hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Düzenlenen aday tanıtım programına katılım ise üst düzey oldu. Ardeşen Belediye Kültür Merkezindeki 500 kişilik Konferans salonunun tamamı dolarken, salon içerisinde yüzlerce kişi programı ayakta takip etmek zorunda kaldı.

Öte yandan içeride yer bulamayan yüzlerce vatandaş da dışarıda kurulan sinevizyon eşliğinde programı takip etti.

AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim konuşmasında, “Aday adaylığı sürecimizi teşkilatlarımızla birlikte şeffaf bir şekilde yürüttük. Bu süreçte olgun tavırlarından dolayı tüm teşkilat mensuplarımıza, mevcut belediye başkanlarımıza, belediye başkan aday adaylarımıza, belediye meclis üyesi aday adaylarımıza ve il genel meclisi aday adaylarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Ardeşen’imiz gönül belediyeciliğine 1994 yılında İmdat Sütlüoğlu başkanımızla birlikte başladı. Mümtaz Sinan ve Hakan Gültekin’le taşınan bayrağı şimdi ise inşallah Avni Kahya başkanımız hayırlısıyla devralacaktır.” dedi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Muhammed Avcı konuşmasında, “Aday belirleme süreçlerinde AK Parti’mizin içerisinde son derece özgür ve demokratik bir ortam vardır. Herkes gelir kendi fikrini özgürce beyan eder. Ben böyle düşünüyorum der. Bizi diğer partilerden ayıran en önemli nokta ise aday belirlendikten sonra teşkilat disiplini devreye girer. O adaya karşı olanlar bile artık benim adayım budur der. Ardeşen teşkilatı muazzam bir kardeşlik ortaya koymuştur.” diye konuştu

Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X