Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin: Bazen Kadir Kıymet Bilinmiyor

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada dert yandı.

Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin: Bazen Kadir Kıymet Bilinmiyor
Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin: Bazen Kadir Kıymet Bilinmiyor Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda yaptığı konuşmada dert yandı. Gültekin “Bazen kadir kıymet bilmek kendi ilçemizde çok fazla bilinmiyor.” Dedi.

AK Parti Ardeşen Aday Tanıtım Toplantısı Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Toplantıda konuşanlardan biri de Ardeşen Belediye Başkanı Gültekin’di. Görevde olduğu 5 yıllık görevi 31 Mart sonrası devretmeye hazırlanan Gültekin, önemli açıklamalarda bulundu.

 

“1994 YILI ARDEŞEN’İMİZ İÇİN DÖNÜM NOKTASIDIR”

Ardeşen için dönüm noktası olarak 1994 yılını işaret eden Gültekin “1994 yılı Ardeşen için bir dönüm noktasıdır. Ardeşen geçmişte solun kalesiydi. Bu teşkilatla birlikte büyüklerimiz gönül gönüle verdiler ve Sayın İmdat Abimizin başkanlığında belediyeyi kazandık. 1994 yılında bu yana bu kale bu misyonda teslim olmadı, bayrak inmedi.” Dedi.

 “İMDAT SÜTLÜOĞLU’NUN ATTIĞI TEMEL BİZE RAHAT SİYASET YAPMA HAKKI KAZANDIRDI”

Ardeşen eski belediye başkanı İmdat Sütlüoğlu döneminde yapılanların bugüne ışık tuttuğunu ifade eden Gültekin “Ardeşen’imizin kuruluşundan bu güne kadar en zor İmdat Abimizin belediye başkanlığında mücadele edilmiştir. Ardeşen’de batakhaneler, oteller vb… yokluk döneminde Ardeşen’de yaptıklarıyla eğer o gün temel atılmasaydı biz bugün burada rahat siyaset yapma hakkına sahip olamazdık.” Şeklinde konuştu.

 “ARDEŞEN’DE BAZEN KADİR KIYMET BİLİNMİYOR”

Ardeşen’de bazen kadri kıymet bilmek bilmenin çok fazla bilinmediğini dile getiren Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “ALLAH razı olsun, o günden bugüne kadar herkes hizmet etti, taş üstüne taş koydu. Mümtaz Bey döneminde güzel işler oldu. Ondan sonra biz devraldık. Ben hizmetlerimi burada saymayacağım. Ama bazen kadir kıymet bilmek kendi ilçemizde çok fazla bilinmiyor. Onu da söyleyeyim. Genelde ilçemizin reklamını Fındıklı, Rize, Çayeli yapar. Biz yolumuza balık bilmezse halik biler anlayışıyla devam ettik.” Açıklamasında bulundu.

 “GÜNLÜK HAYATTA OLMASA DA TEŞKİLAT ÇATISI ALTINDA BİRBİRİMİZİ SEVMEK ZORUNDAYIZ”

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın olmaması halinde ciddi sıkıntılar çekeceklerini vurgulayan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “2019 31 Mart’ta Ardeşen’de Avni Kâhya, benim de yakınım, aday gösterildi. Onun adaylığında seçimlere hazırlanıyoruz. AK Parti insan yetiştiriyor, AK Parti hizmet ediyor. Gönül belediyeciliği ile hizmeti bir araya getirip inşallah 31 Mart’tan sonra yolumuza devam edeceğiz. Yok mu serzenişlerimiz, sıkıntılarımız, üzüntülerimiz. Toplumda yaşıyoruz. Herkesin bir beklentisi, isteği ve sevdiği var. Ama siyaset kurumunda isek ve AK Partili isek, günlük hayatta birbirimizi sevmeyelim; ama teşkilat çatısı altında ise hepimiz birbirimizi sevmek ve destek olmak zorundayız. Sokağa hakim olup seçime güçlü kazanarak Ankara’ya güçlü mesaj vermek zorundayız. Ardeşen halkının hakkını hiç kimseye yedirmedim, bundan sonra yedirtilmeyecektir. Bugün rahat bir şekilde bayrağı Avni Beye teslim edeceğiz.” Diye konuştu.

Haber: www.sondakikarize.com

ardeşen belediye başkanı hakan gültekin
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Burak     2019-03-06 Avni Beye mi teslim edersin Tahsin beye mi onu zaman gösterecek..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X