AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı'dan CHP'ye Öneri

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Çay TV’de katıldığı programda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı'dan CHP'ye Öneri
AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı'dan CHP'ye Öneri Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı Çay TV’de katıldığı programda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

31 Mart seçimlerinde Rize’de 18 belediyenin 18’ini de almak istediklerini belirten Avcı, bütün ilçeleri ayrım yapmaksızın önemsediklerini ifade etti.

“BÜTÜN İLÇELERİMİZ İLE HİÇBİR AYRIN YAPMADAN İLGİLENİYORUZ”

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı bütün ilçeleri aynı ölçüde önemsediklerini vurgulayarak “Bütün ilçelerimiz ile hiçbir ayrım yapmaksızın özel olarak ilgileniyoruz. Her ilçeye gittiğimizde çok farklı havası var. Oralardaki belediyelerimizin ve hükümetimizin işlerini keyifle takip ediyoruz. Oralarda yaşayan vatandaşlarımızın daha huzurlu yaşayabilmeleri için bize verdikleri yetkiye biz saygısızlık etmemiş olalım. Bu yönde gayret gösteriyoruz.” Dedi.

“CHP İDDİALARI İLE SEÇİM SONRASINDA MUHATAP OLSUNLAR”

CHP’in özellikle Ardeşen, Fındıklı ve Pazar’da iddialı olduğu yönündeki soruya cevap veren Avcı “İlçelerdeki belediyelerimizin durumuna baktığımız zaman CHP elbette ki bu açıklamaları yapabilir. Bir muhalefet partisi hiçbir yerde iddiam yok açıklamasını yapacağını düşünemeyiz. Bu arkadaşlarımız seçimden sonra kullandıkları cümlelerin muhatapları olmuyorlar. Siyasi partilerin iddia ortaya koyması lazım. Bu iddiaları ortaya koymalarını gayet tabi görüyorum. Ama seçimden sonra da bu iddialarının muhatabı olmalarını ümit ediyorum.” ifadelerini kullandı.

“ARDEŞEN ve FINDIKLI’DA HALEN EN GÜÇLÜ PARTİYİZ”

Rize’nin en doğu ilçeleri olan Fındıklı ve Ardeşen’de halen en güçlü parti olduklarını söyleyen Avcı “Fındıklı’da ve Ardeşen’de halen en güçlü partiyiz. Oralarda önemli yatırımlar yaptık. Fındıklı bizim iktidarımız dönemi ve öncesinde bir mukayese edilsin. Belediye başkanımız Adnan Özbalaban, teşkilat mensuplarımız ve il genel meclis üyelerimiz Fındıklı’nın adeta çehresini değiştirdiler. Bunu gören vatandaşlarımızın ıskalamayacağını düşünüyorum ve ümit ediyorum. Yakında Fındıklı ve Ardeşen’e gideceğim.” diye konuştu.

“RİZE’DE 18 BELEDİYENİN 18’İNİ DE ALACAĞIZ”

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı “Biz Rize merkez dahil olmak üzere Rize genelinde Türkiye rekoru kırmak istiyoruz. Bizim şuan ki hedefimiz bu. 18 tane belediyenin 18’ini de almak istiyoruz. Bunun olmaması için hiçbir sebep yok. Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız.” Açıklamasında bulundu.

Haber: www.sondakikarize.com

ak parti rize milletvekili muhammed avcı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X