Avni Kahya: Bu Seçim Kesinlikle Bir Beka Meselesidir

AK PARTİ Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kâhya, 31 Mart seçimlerinin kesinlikle bir beka meselesi olduğunu söyledi.

Avni Kahya: Bu Seçim Kesinlikle Bir Beka Meselesidir
Avni Kahya: Bu Seçim Kesinlikle Bir Beka Meselesidir Mustafa ÖZYANIK

AK PARTİ Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kâhya, 31 Mart seçimlerinin kesinlikle bir beka meselesi olduğunu söyledi.

Seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kâhya www.sondakikarize.com imtiyaz sahibi Mustafa Özyanık ve www.turklaz.com  editörü Serdar Kutanis’e özel açıklamalarda bulundu.

“PROJELER İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR”

Göreve gelmesi halinde hayata geçirmeyi hedeflediği projelerle ilgili bilgiler veren Kahya “Benim de katıldığım proje ekibi halen çalışmalarına devam ediyor. Bu iş atmakla olmuyor. Yapacaklarımız noktasında kaynakların oluşturulması ilgili de çalışmalarız sürüyor. Millet bahçesi projemiz ile ilgili Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımız ile görüştük. Bakanlık deniz tahkimatı yapacak, dolgularını biz yapacağız.” Dedi.

“ÇAYDAN SONRA KİVİ DEĞİL DENİZ ALABALIĞI GEÇİM KAYNAĞI OLACAK”

Deniz alabalığı projesinin hayata geçmesinin ardından çok önemli bir geçim kaynağı olacağını ifade eden Kâhya “Manifestomuzda 11 maddemiz var. 11 maddeye uygun neler yapacağımız ile ilgili alt çalışmalar devam ediyor. Bunlardan birini söylemek gerekirse, deniz alabalığı projemiz vardı. Hatırlarsız 2014’de dile getirmiştik. Bu proje bugün hayata geçseydi denizden balıklar gelmeye başlayacaktı ve bugün belki de bunun festivalini, bayramını yapacaktık. İnanıyorum bu proje hayata geçtiğinde Ardeşen’in en büyük geliri çay, ondan sonra kivi olmayacak, deniz alabalığı olacak.” Açıklamasında bulundu.

“BU SEÇİM KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE BİR BEKA MESAELESİDİR”

31 Mart yerel yönetimler seçiminin kesinlikle bir beka meselesi olduğunu dile getiren Kâhya “Cumhurbaşkanımızın gösteren adayıyım. Cumhur İttifakında beraber hareket ettiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin bir söylemi olan cümledir. Bu cümle yanlıştır söylemini yapmak bana yakışır mı? Kesinlikle ve kesinlikle bu bir beka meselesidir. Cumhurbaşkanımızın ve Bahçeli’nin yerden göğe kadar katılıyorum. Beka Meselesidir cümlesi doğru bir cümledir. Onların değildir diyerek işi yumuşatmaya çalışmalarının bir anlamı yok. Madem beka meselesi değil, HDP bu işin içerisinde ne işi var? HDP neden ittifak yaptılar?” şeklinde konuştu.

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Adayı Avni Kâhya son olarak “Ardeşen Belediyesi’nin şuanda 240 tane elemanı var. Ben istihdamı artıracağım diyorum, eleman alacağım demiyorum.” İfadelerini kullandı.

ak parti ardeşen belediye başkan adayı avni kahya beka meselesi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X