CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Rize'ye Geliyor

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel Rize’nin Ardeşen ilçesine geliyor.

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Rize'ye Geliyor
CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Rize'ye Geliyor Mustafa ÖZYANIK

Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel Rize’nin Ardeşen ilçesine geliyor. Özel, Ardeşen İlçe Teşkilatının düzenleyeceği aday tanıtım toplantısına katılacak.

31 Mart’ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimi öncesinde siyasi partilerde hareketlilik artarak devam ediyor. Öyle ki esnaf gezileri, toplantılar, çalışmalar adeta sıradan seçim çalışmaları haline geldi.

Bunun sebebi ise partilerin siyasi açısından tabiri caizse ağır topları il ve ilçelere ziyaretlerini sürdürüyor. Bu ziyaretlerde hem adaylar hem de partiler açısından büyük önem kazanıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Rize’de önemli bir ismi ağırlayacak. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel partisinin Ardeşen İlçe Teşkilatının düzenleyeceği Aday ve proje Tanıtım Toplantısına katılacak.

Konuyla ilgili bilgiyi CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı verdi. Ocaklı, www.sondakikarize.com imtiyaz sahibi Mustafa ÖZYANIK ve www.turklaz.com editörü Serdar KUTANİS’e yaptığı özel açıklamada seçim çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Aday ve proje tanıtım toplantısının ne zaman yapılacağına ilişkin soruya Ocaklı “26 Şubat Salı günü Ardeşen’de çok değerli bir ismi ağırlayacağız. Partimizin grup başkanvekili Sayın Özgür Özel ilçemize gelerek Aday ve Proje Tanıtım toplantımıza katılacak. Buradan sizin aracığınızla tüm partililerimizi ve değerli hemşerilerimizi toplantımıza davet ediyorum.” dedi.

cumhuriyat halk partisi chp grup başkan vekili özgür özel rize ardeşene geliyor
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X