Rize'de Bld. Bşk. Adayının Seçim Vaadi: Yarı Yarıya Ucuzlayacak

Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Sait Eksilmez düzenlediği basın toplantısında projelerini açıkladı.

Rize'de Bld. Bşk. Adayının Seçim Vaadi: Yarı Yarıya Ucuzlayacak
Rize'de Bld. Bşk. Adayının Seçim Vaadi: Yarı Yarıya Ucuzlayacak Mustafa ÖZYANIK

Saadet Partisi Ardeşen Belediye Başkan Adayı Sait Eksilmez düzenlediği basın toplantısında projelerini açıkladı.

Tüm yurtta seçim çalışmaları iyiden iyiye ivme kazanırken siyasi partilerin belediye başkan adayları da bu anlamda çalışmalarına hız verdi. Özellikle ittifakların konuşulduğu bu dönemde Ardeşen ilçesinde ise sadece millet ittifakının sürdüğü görülüyor.

İttifak içinde olması beklenen partilerden biri de Saadet Partisi’ydi; ancak ilçede Saadet Partisi’nin Sait Eksilmez’i aday çıkarması ile birlikte bu durum ortadan kalkmış oldu.

Geçtiğimiz günlerde aday tanıtım toplantısı ile çalışmalara start veren Eksilmez, bu gün yaptığı basın toplantısı ile belediyeyi kazandıkları takdirde yapacakları projeleri açıkladı.

SU PROJESİ: Ardeşen’in kuyu suyu tükettiğini biliyoruz. Biz belediyeyi kazandığımız zaman hem yüzde elli su ucuzlayacak hem de vatandaşa kaynak suyu içireceğiz.

ENERJİ: Enerji üretecek birçok alanımız var. Bunlardan biri de akarsularımız. Eğer doğaya zarar vermeden enerji üretebilirsek vatandaşımızın omzundan bayağı bir yük kalkacaktır.

KATI ATIK AYRIŞTIRMA PROJESİ: Ardeşen’de en önemli ihtiyaçlardan birisi olan katı atık projesi bizim olmazsa olmazımızdır. Turizmin merkezinde yer alıyorsak çevremizi kirli gösteremeyiz. Ardeşen çöple anılan bir ilçe olmamalı.

BÜYÜKBAŞ HAYVAN BARINAĞI: Ardeşen ilçesinde kayıtlı 3000 civarı büyük baş sağılan hayvan var. Eğer bunları bir araya toplayabilirsek hem ilçe içerisindeki kötü kokulardan uzaklaşırız hem de pazarlama noktasında vatandaşımıza önemli bir kaynak oluştururuz.

saadet partisi ardeşen belediye başkan adayı sait eksilmez
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X