Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin 1 Gün Sonra Konuştu

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan adayı olarak Avni Kahya'nın belirlenmesinin ardından mevcut belediye başkanı Hakan Gültekin konuştu.

Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin 1 Gün Sonra Konuştu
Ardeşen Bld. Bşk. Hakan Gültekin 1 Gün Sonra Konuştu Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan adayı olarak Avni Kahya'nın belirlenmesinin ardından mevcut belediye başkanı Hakan Gültekin konuştu.

Gültekin "Şimdi 2014 yılında devraldığımız bayrağı Avni KAHYA devretme zamanıdır." dedi.

31 Mart'ta yapılacak olan yerel yönetimler seçimi öncesinde AK Parti Rize'de ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladı.

Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş dün Rize Yeni Şehir Kapalı Spor Salonu'nda katıldığı törende ilçe ve belde belediye başkan adaylarını açıkladı.

buna göre, Ardeşen Belediye Başkan adayı olarak eski ilçe başkanı Avni Kahya belirlendi.

Açıklamadan bir gün sonra Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin açıklamalarda bulundu. Gültekin, yaptığı yazılı açıklamada "Şimdi 2014 yılında devraldığımız bayrağı Avni KAHYA devretme zamanıdır." ifadelerini kullandı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı...

ÇOK KIYMETLİ HEMŞEHRİLERİM DEĞERLİ DAVA ARKADAŞLARIM...

Hizmetkârı olduğumuz ilçemiz için göreve geldiğimiz 30 Mart 2014 yılından bu güne ilçemiz ve bölgemiz için canla başla çalıştığımızı gönül rahatlığıyla ifade ederken, ilçemizin refahı, halkımızın rahatı, partimiz ve devletimizin güvenirliliğini her fırsatta gerek icraatlarımız gerek yatırımlarımız ve gerekse duruşumuzla gösterdiğimize inancımız tamdır.

Adalet, hakkaniyet ölçüsünü kendimize şiar edinerek ihtiyaçları göz önünde bulundurarak yaptığımız proje ve hizmetlerle bölgenin cazibe merkezi haline gelen güzel İlçemiz Ardeşen'imize yapılan her bir yatırımın altında destekleri olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendiye, devlet büyüklerimize, Bakanlarımıza, Vekillerimize, AK Parti İl ve İlçe Başkanlarımıza, Belediye Meclis Üyelerime, Teşkilat Mensuplarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, Köy ve Mahalle Başkanlarıma, Köy ve Mahalle Muhtarlarımıza, Belediye Çalışanlarımıza, STK Temsilcilerimiz ve çok kıymetli hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ederim.

31 Mart 2019 yerel yönetimler seçimi için geride kalan adaylık sürecimiz sonrasında kutlu davamız adına bayrak yarışında görevi devralan Avni KAHYA başkanıma başarılar dilerken, çıkılan bu hizmet yolunda dava arkadaşlarımız ve teşkilatımızla omuz omuza vererek, birlikte kol kola yürüyeceğimizin altını çizmek isterim.

Aday adaylığı sürecinde olduğu gibi bundan sonraki seçim çalışmalarımızda da, Cumhurbaşkanımızı, Partimiz, Teşkilatımız ve seçmenlerimizi üzecek hiçbir zafiyete izin vermeyeceğimizi söyleyerek, gönüldaşlarımdan şahsi davalar gütmemelerini özellikle istirham ediyorum.

Bizlere gönül veren, yanımızda duran, dualarıyla bizlere güç veren tüm hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ederim.

Şimdi 2014 yılında devraldığımız bayrağı Avni KAHYA devretme zamanıdır.

Şimdi kutlu davamız uğruna tek vücut olarak çalışma zamanıdır, şimdi yeniden ARDEŞEN zamanıdır.

Durmak yok yola devam...

ardeşen hakan gültekin avni kahya
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X