Kenan Sofuoğlu'ndan ÖZÜR MESAJI Gecikmedi

Yaptığı paylaşımla gündeme oturan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’ndan özür geldi.

Kenan Sofuoğlu'ndan ÖZÜR MESAJI Gecikmedi
Kenan Sofuoğlu'ndan ÖZÜR MESAJI Gecikmedi Mustafa ÖZYANIK

Yaptığı paylaşımla gündeme oturan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’ndan özür geldi.

Eski milli motosikletçi olan AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla büyük tepki toplamıştı.

Kenan Sofuoğlu, TBMM’deki makam odasında çektiği ve sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta; ayaklarını masaya uzatmış bir vaziyette, karşısında ise iki danışmanının hazır vaziyette beklediği görülüyor.

Makam odasında, ayaklarını masaya atmış, karşısındaki danışmanlarının fotoğrafını çekip, fotoğrafın üzerine de "EMİRERLERİM" notunu yazıp paylaşan Sofuoğlu'na, sosyal medyadan büyük tepki çekti.

Gelen tepkiler üzerine Kenan Sofuoğlu özür diledi. Sofuoğlu, yine Instagram hesabından paylaştığı yazıda şu ifadeleri kullandı: “Siyasete biraz espri katmak amacıyla yapmış olduğum paylaşım kastının ötesinde anlamlara taşınmıştır. Tabi ki bunu kesinlikle doğru görmüyorum ancak lüzumsuz tartışmalara sebebiyet vermemek için bu paylaşımı 4 dakika içerisinde kaldırdım. Yanlış anlama üzerinden gelen eleştirilerin başımın üzerinde yeri var. Hususen yanlış anlama kastiyle gelen eleştirileri milletin vicdanına havale eder saygılarımı sunarım.”

kenan sofuoğlu emirerlerim paylaşım tepk topladı özür diledi
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X