Ardeşen Bld. Bşk. Adayı Lütfi Çırakoğlu Mu?

Adı AK Parti Ardeşen Belediye Başkan adaylığı için geçen AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Op. Dr. Lütfi Çırakoğlu ilk kez ve sadece www.sondakikarize.com’a konuştu.

Ardeşen Bld. Bşk. Adayı Lütfi Çırakoğlu Mu?
Ardeşen Bld. Bşk. Adayı Lütfi Çırakoğlu Mu? Mustafa ÖZYANIK

Adı AK Parti Ardeşen Belediye Başkan adaylığı için geçen AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Op. Dr. Lütfi Çırakoğlu ilk kez ve sadece www.sondakikarize.com'a konuştu.

AK Parti’nin bugün Ardeşen’de yaptığı ankette vatandaşlara belediye başkan adaylığı noktasında sorulan 4 isimden biri olan Çırakoğlu, konuya ilişkin önemli ifadeler kullandı.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Ardeşen eski ilçe başkanı Avni Kahya, belediye başkanı eski yardımcısı Mecit Moral ile birlikte Ardeşen’de vatandaşlara sorulan 4. İsim olan Lütfi Çırakoğlu, adaylık konusunda kendisinin herhangi bir talebinin olmadığını belirtti.

Çırakoğlu, açıklamasında “Benim herhangi bir talebim ve müracaatım olmadı. Genel merkezin tasarrufudur bu. İsimler noktasında araştırıyorlar. Adaylık noktasında herhangi bir görüşmem ve biriyle istişarem olmadı.” Dedi.

Ardeşen’de isminin konuşulmasına ilişkin değerlendirmelerde bulunan Çırakoğlu “Bilemiyorum, bugün beni sizin dışınızda birkaç kişi daha aradı. Ankette ismim geçiyormuş, soruluyormuş vatandaşlara. Ben yeni haberdar oldum. Bilgim daha doğrusu.” İfadelerini kullandı.

AK Parti 23. Dönem Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu, açıklamasının sonunda “İşin doğrusu ben Ardeşen’de böyle bir şey düşünmedim. Kafa yorup düşünmediğim için şuanda bir şey söylemem doğru olmaz. Takdir genel merkezimizin ve tabi ki Cumhurbaşkanımız” şeklinde konuştu.

lütfi çırakoğlu ardeşen belediye başkan adayı rize anket
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X