AK Parti Ardeşen Bld. Bşk. Kim Olsun Anketine Başladı

Adalet ve Kalkınma Partisi genel merkezi tarafından Ardeşen Belediye Başkanı kim olsun anketi başlatıldı.

AK Parti Ardeşen Bld. Bşk. Kim Olsun Anketine Başladı
AK Parti Ardeşen Bld. Bşk. Kim Olsun Anketine Başladı Mustafa ÖZYANIK

Adalet ve Kalkınma Partisi genel merkezi tarafından Ardeşen Belediye Başkanı kim olsun anketi başlatıldı.

Bugün sabah saatlerinde başlatılan ankette vatandaşlar bire bir aranarak Ardeşen Belediye Başkanı’nın kim olması yönünde sorular yöneltilerek vatandaşların düşünceleri öğreniliyor.

AK Parti’de Ardeşen Belediye Başkan adayı olarak mevcut başkan Hakan Gültekin, AK Parti eski ilçe başkanı Avni Kahya ve Ardeşen eski belediye başkan yardımcısı Mecit Moral bulunuyor.

Genel merkezin bu isimlere yönelik araştırmasında vatandaşların ne düşündüğü soruluyor.

Bazı vatandaşlar bu isimlere yönelik cevaplarını verirken, bu isimlerinde dışında da görmek istediği belediye başkan adaylarının isimleri anket çalışması yapan AK Parti genel merkeze iletildi.

AK Parti’nin Rize genelinde ilçe belediye başkan adaylarını önümüzdeki hafta içerisinde 14 Aralık’a kadar açıklaması bekleniyor.

Beldeler için ise aday açıklanma zamanının biraz daha süreceği ifade ediliyor.

www.sondakikarize.com

ak parti rize ardeşen anket
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
CASİ     2018-12-07 Ak Parti ankete başlıyor Hakan Gültekin mesaj atıyor sözde anket hayırlı olsun diyor. Bir bakıma kendini hatırlatıyor kendince. İnsan bari kendi genel merkezine saygı duyar anketi manipüle etmeye çalışmaz
adem     2018-12-07 yalandan yere anket yapıyorlar hakan gültekini aday yapmamak için uğraşıyorlar ardeşenin kaderi bazılarının kişisel hırslarına kaldıysa yazıklar olsun Hakan Gültekinle devam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X