Ardeşen Sinan Köy (PALİVAT) Geleneği Bozmadı

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Sinan Köy’de (PALİVAT) gelenek yine bozulmadı ve muhtarlık seçiminde tek adayda karar kılındı.

Ardeşen Sinan Köy (PALİVAT) Geleneği Bozmadı
Ardeşen Sinan Köy (PALİVAT) Geleneği Bozmadı Mustafa ÖZYANIK

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Sinan Köy’de (PALİVAT) gelenek yine bozulmadı ve muhtarlık seçiminde tek adayda karar kılındı.

Köy sakinlerinin katıldığı birlik ve beraberlik toplantısında alınan oy birliği kararıyla 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde köy muhtarlığı için tek ve ortak adayda birleşildi. Bu isim daha önce de Sinan Köy Muhtarlığını yapan Ömer Özyanık.

Bundan önceleri olduğu gibi 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tek aday çıkması ve bu adayın muhtar seçilmesi yönünde birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden Sinan Köy (PALİVAT) halkının bu davranışı örnek teşkil ediyor.

Toplantı sonrası alınan kararı değerlendiren mevcut Sinan Köy Muhtarı Mustafa Kemal Özyanık “Alınan bu kararı saygıyla karşılıyor ve oy kullanacak olan bir Sinan Köy bireyi olarak Ömer Özyanık kardeşimi tebrik ediyorum. Daha önceleri de bu görevi başarıyla yürüten Ömer Özyanık’ın 31 Mart’ta seçilerek yine köyü ve halkı için başarılı çalışmalara imza atacağından eminim. Sinan Köy (PALİVAT) için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Ömer Özyanık ise yaptığı açıklamada “Başta mevcut muhtar Mustafa Kemal Özyanık’a verdiği üstün hizmet ve başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bugünkü birlik ve beraberlik toplantımızda önümüzdeki yol haritasını belirledik ve 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde köyümüzde muhtarlık yapacak olan kişiyi belirledik. Şahsıma bu görevi layık gören Sinan Köy halkıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Köyümüzün kalkınması adına nasıl Mustafa Kemal Özyanık ve diğer önceki muhtarlar nasıl çalıştıysa benim de aynı azim ve kararlılıkla mücadele edip çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. ALLAH, alınan bu kararı köyümüz ve halkımız için hayırlı kılsın.” İfadelerini kullandı.

palivat palivatspor sinan köy ardeşen rize
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X