Ben Dava Adamıyım, Dava Adamlığım Mezara Kadardır

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Çay TV’de katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ben Dava Adamıyım, Dava Adamlığım Mezara Kadardır
Ben Dava Adamıyım, Dava Adamlığım Mezara Kadardır Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Çay TV’de katıldığı canlı yayında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Adaylık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Gültekin “Ben dava adamıyım. Dava adamlığım mezara kadardır. Bölgenin en çalışkan belediye başkanıyım.” Dedi.

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Çay TV’de katıldığı canlı yayında 4,5 yıllık görev sürecinde yaptıkları ve aday adaylık sürecindeki gelişmeler hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

AK Parti’nin mevcut belediye başkanlarını aday adaylık sürecine dahil etmemesini değerlendiren Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Genel merkez bir ölçü koydu. Aslında bu ölçü doğru. Mevcut belediye başkanlarının adaylıkları olmayacak dendi. Neden? Belediye başkanı zaten devam ediyor. Zaten sen görevdesin dediler ve bizleri aday adaylık sürecine dahil etmediler. 2014 yılında 7 tane aday adayı arkadaşımız vardı. Bugün de bir aday arkadaşımız var. Belediyemizde yazı işleri müdürlüğü ve belediye başkan yardımcılığı görevlerini yapmış Mecit Moral beyin aday adaylığı var.” İfadelerini kullandı.

“ARDEŞEN’DE ADAY ADAYI OLARAK BEN, MECİT MORAL VE AVNİ KÂHYA”

Ardeşen’de AK Parti olarak 3 ismin aday olduğunu belirten Gültekin “İlçe başkanımız Avni Kâhya’nın niyeti ve düşüncesi var; ama genel merkez ilçe ve il başkanlarıyla ilgili süreci biz karar vereceğiz diyor. İstifa etmek yok dedi ve onlar da bekliyorlar. Şuanda resmen bir aday adayı var Ardeşen’de; ancak mevcut belediye başkanı ve ilçe başkanımızı da dahil edersek 3 tane aday adayı var. Büyüklerimiz bize işinize bakın dediler ve biz işimize bakıyoruz. 30 Mart’a kadar yetkimiz var. İnşallah bir 5 sene daha hizmet edeceğiz. Ardeşen’in var olan ve kalan hizmetlerini daha iyi bir şekilde nasıl yapılabilirliğinin projeleriyle uğraşıyoruz.” Şeklinde konuştu.

“BEN DAVA ADAMIYIM… DAVA ADAMLIĞIM MEZARA KADARDIR”

Hayatın kaderi olduğu gibi siyasetin de kaderi olduğuna değinen Gültekin “Çok çalışırsınız, mücadele edersiniz; ama takdiri olunmaz. Hiç mücadele etmezsiniz, işinize gücünüze bakarsınız. Gelin derler ki, şu hizmeti yapar mısınız derler. Biz inanmış insanlarız. Biz dava adamıyız. Bu dava adamlığımız mezara kadardır. Ardeşen’de hiç olmayacak bir kişiye genel merkezimiz dedi ki sen belediye başkan adayı olacaksın. Hiçbirimizin küsmesine darılmasına gerek yok.” açıklamasında bulundu.

“SAHAYI BU ARALAR KİRLETİYORLAR… BUNU MUHALEFET DEĞİL, BİZİM ARKADAŞLARIMIZ KİRLETİYOR”

Seçim sürecinde Ardeşen’de bazı söylemlerin kendisini üzdüğünü belirten Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Sokakta duyuyorum, o olursa bu olur, o olmazsa bu olur gibi… Davamıza ve partimize yakışmayan sözler duyuyoruz. Kötü söz sahibine aittir. Maalesef bu aralar sahayı kirletiyorlar. Maalesef bunu muhalefet değil, bizim arkadaşlarımız kirletiyor. Üzülüyorum. Sahanın kirlenmemesi lazım. Bu saha bize lazım. Herkese lazım.” Dedi.

“BÖLGEDEKİ EN ÇALIŞKAN BELEDİYE BAŞKANIYIM”

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, bölgede en çalışkan belediye başkanı olarak kendisini gördüğünü ifade ederek “Bölgede en çalışan belediye başkanıyım desem yalan değildir. Ben gecemi de veriyorum. Ben uykumu da veriyorum. Ben böyle çalıştım 4,5 senedir. Nasipte varsa devam ederiz. Onun ötesi bizi hiç ilgilendirmez. Cumhurbaşkanımız dedi ki, diyelim Ahmet gel sen bu işi yapacaksın. Bu bayrağın yere düşmemesi için ilçe başkanından belediye başkanına, meclis üyesinden köy temsilcisine kadar herkesin katkısı olması lazım.” Diye konuştu.

Haber: www.sondakikarize.com

ardeşen belediye başkanı hakan gültekin
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Ardesenli     2018-11-27 2009 belediye seçimşerinde 5 parti ile mücadele ederken dava adamlığı nerdeydi. Kendi ağzıyla söyledi oy vermediğini
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X