Şuayip Büyüksofuoğlu: Tunca'nın Hizmetkarı Olmaya Talibim

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Beldesi’nde AK Parti’den aday adayı olan Şuayip Büyüksofuoğlu’na destek artarak devam ediyor.

Şuayip Büyüksofuoğlu: Tunca'nın Hizmetkarı Olmaya Talibim
Şuayip Büyüksofuoğlu: Tunca'nın Hizmetkarı Olmaya Talibim Mustafa ÖZYANIK

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Beldesi’nde AK Parti’den aday adayı olan Şuayip Büyüksofuoğlu’na destek artarak devam ediyor.

Büyüksofuoğlu “Tuncalı gençlerin yoğun bir talebi üzerine çıktığım bu kutlu yola Tunca’nın hizmetkarı olmaya talibim.” Dedi.

AK Parti’de bazı illerin belediye başkan adayları açıklanırken, ilçe ve belde belediye başkan adaylarında henüz isimler açıklanmadı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan memleketi Rize, seçim sonuçlarının en merak edildiği illerin başında geliyor.

Rize’de seçimin nabzını tutan www.sondakikarize.com aday adaylarını ön plana çıkararak hem vaatlerini hem de aday adaylığı sürecindeki çalışmalarını kamuoyu ile paylaşıyor.

Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Beldesi’nde AK Parti’den aday adayı olan Şuayip Büyüksofuoğlu açıklamalarda bulundu. Aday adaylığı sürecinde büyük destek aldığını belirten Büyüksofuoğlu “Sevdam olan Tunca Beldesi’nde aziz hemşerilerimin özellikle de gençlerin yoğun bir şekilde “Aday Adayı Olman Gerekiyor” isteklerini karşılıksız bırakamazdım. Sevdamı yapacağım hizmetlerle birleştirerek Tunca Beldesi’nin adını sadece Ardeşen ve Rize’de değil tüm Türkiye’de duyurmayı amaçlıyorum.” Dedi.

Kutlu bir hizmet yapmak için gönüldaş olduğunu ifade eden AK Parti Tunca Belde Belediye Başkan Aday Adayı Şuayip Büyüksofuoğlu “Aday adaylık başvurumdan bu yana Türkiye’nin her yerinden hatta yurt dışından çok büyük destekler alıyorum. Sağ olsunlar, değerli hemşerilerim ve halkımız güzel sözleri, dilekleri ve dualarıyla beni ziyadesiyle memnun ediyorlar. Sizin vasıtanızla bana hayır dualarını esirgemeyen herkese sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

AK Parti Tunca Belde Belediye Başkan Aday Adayı Şuayip Büyüksofuoğlu “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği hedef doğrultusunda ilerleyeceğimi belirtmek istiyorum. Ben makam için değil sevdam olan Tunca Beldesi için kutlu bir yola çıktım.  İfadelerini kullandı.

şuayip büyüksofuoğlu rize ardeşen tunca beldesi belediye başkan aday adayı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet büyüksofuoğlu     2018-11-27 Tebrikler, yolun açık olsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X