Spor Bakan Yrd. Yerlikaya'dan Ardeşen'e Özel İlgi

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya’da Ardeşen’e övgü dolu sözler.

Spor Bakan Yrd. Yerlikaya'dan Ardeşen'e Özel İlgi
Spor Bakan Yrd. Yerlikaya'dan Ardeşen'e Özel İlgi Mustafa ÖZYANIK

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya’da Ardeşen’e övgü dolu sözler.

Yerlikaya, Ardeşen’i Rize’nin spor ilçesi olarak nitelendirirken, ilçede devam eden faaliyetler hakkında belediye başkanı Hakan Gültekin’den bilgiler aldı.

Aynı zaman Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Vekilliği görevini yürüten Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin beraberinde Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı Bilal Eyüboğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya’yı makamında ziyaret etti.

Ziyareti ilişkin Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya sosyal medya hesabından şu ifadelerle duyurdu: “Ardeşen Belediye Başkanımız Hakan Gültekin ile bakanlığımızda bir araya gelerek Rize’nin spor ilçesi Ardeşen’de devam eden faaliyetleri istişare ettik.”

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin ziyaret sonrası yaptığı açıklamada “Hentbol Federasyonu olarak bakan yardımcımız ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanımız Sayın Hamza Yerlikaya ile çok verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Bakan Yardımcımızın Ardeşen’e olan özel ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Doğamızın ve insanımızın spora olan bağlılığını anlattık. Hentbol ve su sporları başta olmak üzere birçok dalda önemli faaliyetlerimizi ve başarılarımızı bakan yardımcımıza anlattık. Kendileri de Ardeşen’i takip ettiklerini ve Rize’nin spor ilçesi olarak ifade ettiğini söyledi.” Dedi.

www.sondakikarize.com

gençlik spor bakan yardımcısı hamza yerlikaya ardeşen belediye başkanı hakan gültekin
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X