Rize İl Genel Meclisi'nden Şaban Yılmaz'a Destek

Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı: "Rize İl Genel Meclisi olarak Fındıklı il genel meclis üyemiz ve Fındıklı Belediye Başkan aday adayımız Şaban Yılmaz'ı destekliyor ve başarılar diliyoruz."

Rize İl Genel Meclisi'nden Şaban Yılmaz'a Destek
Rize İl Genel Meclisi'nden Şaban Yılmaz'a Destek Mustafa ÖZYANIK

Rize İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Kazancı: "Rize İl Genel Meclisi olarak Fındıklı il genel meclis üyemiz ve Fındıklı Belediye Başkan aday adayımız Şaban Yılmaz'ı destekliyor ve başarılar diliyoruz."

Rize İl Genel Meclisi'nin, Kasım ayı olağan toplantılarının 13. Birleşimi Meclis Başkanı Mehmet Kazancı başkanlığında Fındıklı İlçesinin ev sahipliğinde yapıldı.

Meclis Başkanı Mehmet Kazancı, beraberinde İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili ve Merkez İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Türüt, İl Genel Meclisi Üyeleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş ve Birim Müdürleriyle birlikte Fındıklı Kaymakamı Vadat Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Ziyaretin ardından Fındıklı Belediyesi Tuncer Ergüven sosyal tesislerinde yapılan meclis toplantısına, İl Genel Meclisi Üyelerinin yanı sıra Fındıklı Kaymakamı Vedat Yılmaz, Fındıklı Belediye Bakanı Adnan Özbalaban, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Salih Kurtuluş, AK Parti Fındıklı İlçe Başkanı Ali Süleyman Toraman, AK Parti İkizdere İlçe Başkanı ve İkizdere Eski İl Genel Meclisi Üyesi Ahmet Aksu, İl Özel İdaresi Birim Müdürlerinden Mali Hizmetler Müdürü Mustafa Gençaslan, Yazı İşleri Müdürü Özgen Güven, Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdür Vekili Yasin Kavzoğlu ile Encümen Müdürü Ahmet Yıldırım katıldı.

Meclis Başkanı Mehmet Kazancı toplantıda yaptığı konuşmada, İl Genel Meclisinin aylık olağan toplantılarından belirli dönemlerdeki birini ilçelerde yapma geleneğini bu yıl da sürdürdüklerini belirterek “Bu çalışmamız doğrultusunda bugün Fındıklı ilçemizin misafiri olduk. Meclis toplantılarımızı ilçelerimize taşımak, ilçelerimizde yaşayan vatandaşlarımızla olan bağlarımızı güçlendirmek ve sorunları yerinde konuşmak adına oldukça verimli olduğu kanaatindeyim. Fındıklı ilçemizde yaptığımız meclis toplantımızın bir diğer amacı da Fındıklı İl Genel Meclisi Üyemiz Şaban Yılmaz’ın, Fındıklı Belediye Başkan Aday Adayı olması hasebiyle kendisine destek olmaktır. Şaban bey yıllardır AK Parti teşkilatlarına ve ilçesine hizmet etmiş birisi olarak bu görevi layıkıyla başaracağı kanaatindeyiz. Kendisi bu davanın bir neferi olarak aday gösterilse de, gösterilmese de bu dava uğruna mücadele edeceğini her ortamda dile getirmektedir. Bizler de il genel meclisi olarak kendisini destekliyor ve başarılar diliyoruz” dedi.

Toplantının, Fındıklı ilçesinde yapılması için bu organizeyi düzenleyen Fındıklı İl Genel Meclisi Üyeleri Şaban Yılmaz ile Mustafa Şentürk’e İl Genel Meclisi adına teşekkür eden Başkan Kazancı “Bu güzel organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan ve misafirperverliklerinden dolayı Fındıklı Kaymakamımız Vedat Yılmaz’a, Fındıklı Belediye Bakanımız Adnan Özbalaban’a, AK Parti Fındıklı İlçe Başkanımız Ali Süleyman Toraman’a ve davetimizi kırmayıp toplantımıza katılan AK Parti İkizdere İlçe Başkanımız Ahmet Aksu’ya teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

rize il genel meclisi toplantısı fındıklı şaban yılmaz mehmet kazancı
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X