Ardeşen Bld. Bşk. Aday Adayı Avni Kahya Konuştu

Avni Kahya’dan Mesaj Var: TEŞEKKÜRLER

Ardeşen Bld. Bşk. Aday Adayı Avni Kahya Konuştu
Ardeşen Bld. Bşk. Aday Adayı Avni Kahya Konuştu Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kâhya sosyal medya hesabından paylaştığı yazıda, geçtiğimiz Pazar günü yapılan temayül yoklamasında kendisine verilen destekten dolayı teşekkür etti.

AK Parti’nin yerel seçim öncesi teşkilat mensuplarına yönelik gerçekleştirdiği temayül yoklaması Pazar günü yapıldı.

Yoklamaya Rize merkez ve ilçeler ile belde teşkilatlarının ana kademeleri, kadın kolları, gençlik kolları, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları oy kullandı.

İsmi Ardeşen Belediye Başkan Adaylığı için geçen AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kâhya, temayül yoklamasına ilişkin bugün sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı.

Temayül yoklamasına % 100 katılım sağlayan AK Parti Ardeşen İlçe Teşkilatına şahsına verilen destekten dolayı teşekkür eden AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kahya “18.11.2018 Pazar günü gerçekleştirilen Teşkilat temayül oylamasında %100 katılım sağlayarak Ardeşen Belediye Başkan Aday Adaylığı sürecinde Teşkilat mensuplarımız (Ana Kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Tunca Belde Teşkilatımız ve Mahalle Başkanlarımızın) şahsıma vermiş olduğu yoğun destekten dolayı teşekkürlerimi sunarım.” Dedi.

ardeşen ak parti belediye başkan aday adayı avni kahya
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Casi     2018-11-21 Sn. Avni Kahya yıllardır siyasette olup da adı hiçbir zaman akçeli işlerle anılmayan , siyasi görüşü ne olursa olsun insanı ayırmayıp değer veren , güvenilir , sözünün eri , Ardeşen için memleket için özverili ile çalışan dürüst saygın bir siyasetçidir. Ardeşen Belediye Başkanlığı görevini de layıkı ile yapacak kabiliyettedir. Ak Parti bu seçimde gönül belediyeciliği yapacaksa Ardeşen için en doğru isim Sn. Avni Kahya’dır.
AK SEVDA     2018-11-19 SAYIN KAHYA ARDEŞENLİ HERŞEYİN FARKINDA BİZ ARDEŞENI ARDESEN YAPAN HAKAN GÜLTEKİNİN ARKASINDAYIZ SEN İLÇE BAŞKANIYKEN VATANDAŞA YUKARDAN BAKIYOSUNDA BELEDIYE BASKANI OLUNCA AMA OLMAZSINDA VATANDASINLA MI ILGILENCEN SENDE KOLTUK SEVDASI AMA ARDESENLI SANA OY VERMEZ ARDESENLI HAKAN GULTEKININ ARKASINDA VE DIYORUZ KI DURMAK YOK HAKAN GUKTEKINLE YOLA DEVAM
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X