Mecit Moral Ardeşen'de Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mecit Moral görevinden istifa ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ardeşen Belediye Başkanlığı içni aday adayı oldu.

Mecit Moral Ardeşen'de Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı
Mecit Moral Ardeşen'de Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı Mustafa ÖZYANIK

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mecit Moral görevinden istifa ederek, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Ardeşen Belediye Başkanlığı içni aday adayı oldu.

Moral, aday adaylık başvurusunu bugün AK Parti Ardeşen İlçe Başkanlığı’nda yaptı. Mecit Moral burada açıklamalarda bulundu. Moral’a açıklamalarını çok sayıda vatandaş takip etti.

AK Parti Ardeşen Belediye Başkan Aday Adayı Mecit Moral konuşmasında şu ifadeleri kullandı…

“CESARETİMİZ ÖZGÜVENİMİZ TAMDIR”

Ardeşen’imizin yarınlarını, daimi umudunu ve muhabbetini bizlerle paylaşacak çok saygılı davetliler ve değerli hemşerilerim, hepiniz hoş geldiniz. Yerel seçimlere sayılı ayların kaldığı şu günlerde aday adaylığı tanıtım toplantımızı yapıyoruz. Duamız odur ki, içinde bulunduğumuz bu süreçte demokratik tavrımızı hizmete talip olmakla göstermektir. Bizim bu konuda cesaretimiz ve özgüvenimiz tamdır. Bu cesaretimizi ve umudumuzu Ardeşen halkımızın ferasetiyle bütünleştirip yeni bir sayfa açma istiyoruz. Bu umutla Ardeşen’imizde sizlerin huzuruna çıktım. Gelin hep beraber bu umudu büyütelim ve yarın çocuklarımızla, sevenlerimizle bir araya geldiğimizde bambaşka bir heyecan yaşayalım.

“KARGAŞA VE POLEMİĞE GİRMEYECEĞİZ”

Ardeşen Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecimizin ana hatlarını belirledik. Bu süreçte hiçbir kargaşaya ve polemiğe girmeyeceğiz. Biz sadece halkımızın yanında yer alacağız. Meramımızı en doğru ve en açık şekilde anlatacağız.

“YEREL YÖNETİMDE YENİ SAYFA AÇIYORUZ”

Ardeşen’imizin yarınlarına dair çabalarımızı ve gayretimizi konuşacağız. Bu hedefle söylemimizi yerel yönetimde yeni bir sayfa diye açıklıyoruz. Yerel yönetimdeki kurumsal işleyişi tüm yönleriyle halkımızın denetimine sunacağımız yeni bir döneme merhaba diyoruz.

“MAKAMA DEĞİL GÖREVE TALİP OLDUK”

Yeni dönemde kamu kaynaklarının kullanımında belediyeciliğin tüm stratejik planlarını mevcudu gözden geçirip, ilçemizin fiziki ve ekonomik kalkınmasını belediyenin tüm paydaşlarıyla hep birlikte gerçekleştireceğiz. Kamu kaynaklarını kamu tüzel kişiliğe yakışır şekilde halkımızın tamamına hizmet götürecek anlayışla sosyal belediyeciliği en üst noktaya taşıma gayreti içerisinde olacağız. Yine bu hedefte makama değil, göreve talip olduk diyoruz.

“BİZİM DAVAMIZ HALKIMIZIN GÖNÜL DÜNYASNA GİRMEKTİR”

AK Parti’nin bize vereceği her türlü görev ve sorumluluk saygı değer Ardeşen halkının onayından geçecektir. İnşallah bu süreci ne iyi şekilde yürütüp halkımızın gönül dünyasında yer edineceğiz. Zira içinizden biri olarak bu göreve talip olduk. Biz biliyoruz ki, AK Parti yüksek bir idealin partisidir. Bu ideali taşıyan kişiler dava adamı olarak adlandırılır. Bu anlamda bizim bir tek davamız vardır. O da halkımıza hizmet ederek halkımızın gönül dünyasında yer edinmek ve böylece ALLAH’ın rızasını kazanmaktır.

“HALKIMIZIN TALEPLERİNİ TİTİZLİKLE YERİNE GETİRECEĞİZ”

Sevgili Ardeşenliler, sizlerin istekleri bizler için çok önemli. Kamuda hizmet ettiğimiz uzun yıllarda olduğu gibi yetkimiz dâhilinde olan hiçbir sorunu ötelemedik. Halkımızın taleplerinin büyük titizlikle not alıyoruz. Yarın ALLAH’ın izni halkımızın tercihi ile görev bize tevdi edildiğinde bu istekleri titizlikle yerine getireceğiz.

“MUTLU BİR GELECEK İÇİN YENİ DÖNEME MERHABA DİYORUZ”

Ardeşen halkına gönülden bağlı olan, herkesi ve her kesimi kucaklayan, hizmeti ötelemeyen, istişareye önem veren, halkın kanaatlerini önemseyen, halkın taleplerini dikkatle not eden ve anında çözüm üreten, inşaları ötekileştirmeyen ve kutuplaştırmayan, farklılıkları zenginlik bilen, bireysel tercihlere saygı duyan, gençleri önemseyen ve dinleyen, kent kültürünü öne çıkaran, yeni yaşam alanları üretebilen, sanatı ve estetiği önceleyen, doğaya ve çevreye sahip çıkan, herkesin hakkına riayet eden, siyaseti zenginleştirme aracı görmeyen, adil dürüst ve güvenilir bir belediyecilik için ilçemizin yarınlarına götürecek daha mutlu bir gelecek için yeni dönem merhaba diyoruz.

www.sondakikarize.com

mecit moral ardeşen belediye başkan aday adaylık başvurusunda bulundu
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X