Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Öğrencilere Kışlık Destek

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ desteği ile Ardeşen’de ilköğretimde eğitim gören, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere, toplam 400 çift BOT ayakkabı yardımı yapıldı.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Öğrencilere Kışlık Destek
Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası'ndan Öğrencilere Kışlık Destek Mustafa ÖZYANIK

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ desteği ile, Ardeşen’de ilköğretimde eğitim gören, ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılmak üzere, toplam 400 çift BOT ayakkabı yardımı yapıldı.

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz, Ardeşen ilçe Milli Eğitim Müdürü Reşat Yazar, Milli Eğitim şube müdürü ve okul müdürleri, Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu, yönetimi ve meclis üyelerinin de katılımıyla düzenlenen törende, botların teslim edildi.

Tören sonrası ATSO Bşk. İsmail Kuyumcu yaptığı açıklamada, "Bu yıl ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tespiti ve yardımların ulaştırılması konusunda titiz bir çalışma yaparak ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kışı sıcak geçirmelerini sağlamayı amaçladık. Bu yardımların yerine ulaşmasında bizlere destek olan milli eğitim camiası yetkililerine teşekkür eder, bu vesile ile geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza 2018-2019 eğitim öğretim döneminde sağlık ve başarılar dileriz.” Dedi.

Ardeşen Kaymakamı Emrah Yılmaz ve Ardeşen Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat Yazar bu örnek ve olumlu davranışlarından dolayı Ardeşen Ticaret ve Sanayi odası yönetimini kutladıklarını ifade etti.

Ardeşen Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Kuyumcu desteklerinden dolayı TOBB Genel Başkanı Sn. Rıfat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür etti.

ardeşen ticaret sanayi odası öğrencilere yardım kışlık destek
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X