Ardeşenli İl Müdürünün Başarısı… Türkiye’de Birinci Seçildi...

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan uygulama ile Türkiye genelinde gençlik merkezleri arasında Ekim ayında "Ayın Gençlik Merkezi" olarak Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü seçildi.

Ardeşenli İl Müdürünün Başarısı… Türkiye’de Birinci Seçildi...
Ardeşenli İl Müdürünün Başarısı… Türkiye’de Birinci Seçildi... Mustafa ÖZYANIK

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen "Ayın Gençlik Merkezi" uygulamasında, 2018 yılı Ekim ayında üye sayısı, faaliyet sayısı, gençlik merkezleri akademisi faaliyet sayısı, gençlik merkezleri akademisi faaliyetlerine katılımcı sayısı ve faaliyet katılımcı sayısı gibi kriterlerde yapılan değerlendirmeler sonucunda Düzce Gençlik Merkezi, ayın gençlik merkezi seçildi.

Bu başarının mimarı Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci.

Aslen Rize Ardeşenli olan Feyzullah Dereci, bu görevi 2013 yılından beri yürütüyor.

Türkiye genelinde gençlik merkezi arasında Ekim ayında "Ayın Gençlik Merkezi" seçildiklerini belirten Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, "Düzce Gençlik Merkezimiz yoğun bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Merkezimizde gençlerimize hizmet için çeşitli etkinlikler düzenleyerek kültürel, sosyal ve sportif anlamda yapılan etkinlikler ile daha çok gencimize ulaşmayı hedefliyoruz. Gençlik merkezimiz, tüm personeli ve gönüllü gençleri ile birlikte özverili çalışma sonucu bu başarıyı elde etmiştir. Türkiye genelinde ayın gençlik merkezi seçilmek ise bize ayrıca bir gurur yaşattı. Bu başarıda emeği geçen tüm gençlik merkezi personelimizi, liderlerimizi ve gönüllü gençlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan uygulama, önümüzdeki dönemde de sürecek ve her ay bir gençlik merkezi, faaliyetleri ve projeleri başta olmak üzere belirlenen performans kriterleri doğrultusunda ayın gençlik merkezi olarak belirlenecek.

DÜZCE FEYZULLAH DERECİ GENÇLİK MERKEZİ
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
Muhammet önçirak,     2018-11-08 Feyzullah hoca. Branşı beden eğitimi öğretmenidir,çok daha başarılı olur,sayın Ömer derecik muhteşem kaymakam gibi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X