Ardeşen Derbisi Öncesi Teknik Direktörlerden Dostluk Mesajları

Rize 1. Amatör Ligi’nde haftanın maçı Ardeşen derbisine sahne olacak.

Ardeşen Derbisi Öncesi Teknik Direktörlerden Dostluk Mesajları
Ardeşen Derbisi Öncesi Teknik Direktörlerden Dostluk Mesajları Mustafa ÖZYANIK

Rize 1. Amatör Ligi’nde haftanın maçı Ardeşen derbisine sahne olacak.

C grubunda mücadele eden Ardeşen temsilcileri Palivatspor ile Tunca Belediyespor ligin 6. haftasında karşılaşacak.

Ardeşen ilçe stadında yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Pazar İlçe Stadı’nda oynanacak olan Palivatspor – Tunca Belediyespor maçı öncesi iki takımın antrenörü bir araya gelerek dostluk mesajları verdi.

Palivatspor Teknik Direktörü Muhammet Ali Tepegöz ile Tunca Belediyespor teknik direktörü Osman Balcı Ardeşen İlçe Stadı’nın yenileme çalışmalarını yerinde inceledikten sonra bir araya geldi.

10 Kasım Cumartesi saat 13:00’de Pazar İlçe Stadı’nda oynanacak maç öncesi kazananın Ardeşen olacağını söyleyen Palivatspor Teknik Direktörü Muhammet Ali Tepegöz “İlçemizin iki önemli takımı bu hafta sonu karşı karşıya geliyor. Biz Palivatspor olarak Rize 1. Amatör Ligi’nde ilk yılımız. Tunca Belediyespor ise bu ligin yabancısı değil. Geçen yıllarda play-off mücadelesi göstermiş ve Bölgesel Amatör Ligi’nin kapısından şansız bir şekilde dönmüştür. Osman hoca ile bir istikrar yakaladılar. Osman hoca takıma hâkim, iyi bir insan ve iyi bir antrenör. Şuanda belki istedikleri yerde değiller; ama ilerleyen haftalarda toparlanacaklarını düşünüyorum. Biz ise maça iyi hazırlanıyoruz; çünkü rakibimizi ciddiye alıyoruz. Bu ligde her takım ciddiye alınacak değerde ve güçtedir. Şuanda ligde 9 puanla 4. sıradayız. Bu maçtan galip gelerek play-off iddiamızı sürdürme hedefindeyiz. 10 Kasım Cumartesi günü saat 13:00’de Pazar İlçe Stadı’nda oynanacak olan Palivatspor – Tunca Belediyespor maçına Sinan Köy (PALİVAT) ile Tunca Beldesi halkı başta olmak üzere tüm Ardeşenlileri ve futbol severleri maça bekliyoruz. Bu maçın kazananı ne Palivatspor ne de Tunca Belediyespor olacak. Bu maçın kazananı dostluk, kardeşlik ve Ardeşen olacak.” Dedi.

Palivatspor’un ligde şuanda iyi bir durumda olduğunu ve bunun sürpriz olmadığını savunan Tunca Belediyespor Teknik Direktörü Osman Balcı ise yaptığı açıklamada “Amatör lig takımlarının bütçeleri malum düşük. Hal böyle olunca her anlamda sıkıntı yaşamamız normal. Şuanda ilçemizde antrenman ve maç yapamıyoruz. Maddi imkansızlıklar bir yerde bize engel oluyor; ancak buna rağmen spora ve futbola aşık olan; köyü, beldesi ve ilçesi için mücadele eden futbolcularla yola devam ediyoruz. Tunca Belediyespor olarak bu yıl belki hedef anlamında uzaktayız. Takım olarak bu maça iyi hazırlanıyoruz. Elbette ki hedef galibiyet olacaktır. Rakibimiz ilk yılında olmasına rağmen bizim gibi öz kaynaklarıyla mücadele ediyor ve bunu şuana kadar Muhammet hoca ile başarmış durumdalar. Umarım gurubumuzda bulunan iki Ardeşen takımı olarak play-off görürüz. Tabi bu dileklerimiz diğer guruplardaki Ardeşen takımlarımız için de geçerlidir. Muhammet hocanın da belirttiği gibi 10 Kasım Cumartesi günü saat 13:00’de Pazar İlçe Stadı’nda oynanacak olan Palivatspor – Tunca Belediyespor maçına Sinan Köy (PALİVAT) ile Tunca Beldesi halkı başta olmak üzere tüm Ardeşenlileri ve futbol severleri maça bekliyoruz. Bu maçın kazananı ne Palivatspor ne de Tunca Belediyespor olacak. Bu maçın kazananı dostluk, kardeşlik ve Ardeşen olacak.” İfadelerini kullandı.

palivatspor tunca belediyespor
Bu haber ile ilgili yorumunuz nedir?
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X